اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

۲۶ شهریور ۹۹

مذاکرات:

آقای محمودی رئیس شورا ضمن عرض خیر مقدم، دستورکار جلسه را بررسی نامه های واصله اعلام کرد و از اعضاء خواست نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمایند. در پایان و پس از قرائت نامه ها و اظهار نظر اعضاء، تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

 مصوبات:

 

 1. نامه شماره ۱۲۷۲۳ – ۱۸/۶/۹۹ شهرداری در خصوص اعمال ۲۰ % تخفیف در عوارضات صدور پروانه ساختمانی در راستای تشویق شهروندان به دریافت پروانه ساختمانی و رعایت اصول و مقررات شهرسازی بررسی و اعضاء با اعمال تخفیف پیشنهادی در عوارضات صدور پروانه ساختمانی به استثنای جرایم کمیسیون ماده صد موافقت نمودند.
 2. نامه شماره ۱۳۰۶۲ –۲۳/۶/۹۹ شهرداری در خصوص استرداد مبلغ ۰۰۰/۴۰۰/۶ ریال وجه اضافه پرداختی بابت بتن ریزی به آقای رحمان مرادی بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با استرداد وجه مذکور موافقت نمودند.
 3. نامه شماره ۱۲۶۳۷- ۱۷/۶/۹۹ شهرداری در خصوص تعیین حق الجلسه اعضای کمیسیون معاملات آن شهرداری برای هر جلسه از ابتدای سال ۱۳۹۹ مبلغ ۰۰۰/۵۰۰/۲ ریال مشروط به برگزاری جلسات خارج از وقت اداری بررسی و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.
 4. نامه شماره ۱۲۸۸۲ –۲۰/۶/۹۹ شهرداری در خصوص پرداخت ۵ % از مانده تسهیلات دریافتی از بانک شهر به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۰۰/۲ ریال و مجدداً قسط بندی و پرداخت مابقی تسهیلات طی ۶ قسط بررسی و اعضاء مشروط به رعایت ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
 5. نامه شماره ۱۳۲۳۵ –۲۶/۶/۹۹ شهرداری در خصوص برگزاری مناقصه عملیات اجرایی احداث فضای سبز واقع در اراضی فتحیان جنب مدرسه دکتر حسابی با توجه به کمبود و همچنین ضرورت توسعه و احداث فضاهای سبز بررسی و اعضاء با رعایت ضوابط و مقررات قانونی و اطلاع رسانی از طریق جراید کثیرالإنتشار، سایت و بنر ، با مورد مذکور موافقت نمودند.
 6. نامه شماره ۱۳۱۹۰ –۱۹/۶/۹۹ شهرداری در خصوص اجرای ادامه کانال هدایت آبهای سطحی از پل ترخان آباد تا رودخانه اصلی به صورت امانی و خرید مصالح و تأمین نیروی انسانی لازم از طریق استعلام بهاء، با توجه به موافقت نامه فی مابین شهرداری و اداره کل راه و شهرسازی موضوع اجرای ادامه کانال و واریز مبلغ ۵ میلیارد ریال به حساب آن شهرداری بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
 7. نامه شماره ۱۲۸۳۵ –۱۹/۶/۹۹ شهرداری در خصوص دیوارچینی دانشگاه پیام نور از محل اعتبارات داخلی از طریق استعلام بهاء با توجه به اصلاح موافقنامه شماره ۵۶۷۹۰۵ – ۲۳/۶/۹۸ و ابلاغ آن طی نامه شماره ۷۶۵۸۸۷ – ۲۹/۱۲/۹۸ و اضافه نمودن یک میلیارد ریال از محل اعتبارات موضوع اجرای قانون استفاده متوازن از امکانات کشوری بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با اجرای پروژه مذکور از طریق استعلام بهاء موافقت نمودند.
 8. نامه شماره ۳۳۰۷۱- ۲۲/۶/۹۹ موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت بهروزان حساب در خصوص اعلام آمادگی جهت اجرای حسابرسی سال ۱۳۹۸ با پرداخت حق الزحمه به مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال بررسی و اعضاء با انجام حسابرسی سال ۱۳۹۸ و همچنین حسابرسی ضمنی شهرداری در سال جاری (۱۳۹۹) توسط موسسه مذکور با مبلغ پیشنهادی و از طریق ترک تشریفات موافقت نمودند. 
 1. نامه شماره ۱۲۹۳۳- ۲۲/۶/۹۹ شهرداری در خصوص واگذاری مغازه شماره ۱۶ مجتمع تجاری خدری به آقای فریدون مرادی از طریق ترک تشریفات مزایده به صورت اجاره و به مدت ۱ سال با قیمت پایه کارشناسی با توجه به برگزاری ۳ مرحله آگهی مزایده و عدم شرکت کننده بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
 2. نامه شماره ۶۸۶۴- ۱۵/۴/۹۹ شهرداری در خصوص صورتجلسه توافقی شماره ۶۵۷۳ – ۱۰/۴/۹۹ فی مابین آن شهرداری و وارثین مرحوم حسین خسروزاده موضوع قطعه زمین تحت پلاک ۶ فرعی از ۱۶ اصلی به مساحت ۷۹۰۰ متر مربع و زمین قولنامه ای متصل به پلاک ثبتی مذکور با مساحت ۱۲۹۲ متر مربع واقع در محله دمامه بررسی و اعضاء مشروط به رعایت صرفه و صلاح شهرداری برابر ضوابط و مقررات قانونی با صورتجلسه توافقی موافقت نمودند.
 3. نامه شماره ۵۰۶۳/۱/۶۵۲۱ – ۲۷/۵/۹۹ فرمانداری شهرستان بانه در خصوص تفریغ بودجه سال ۱۳۹۸ شهرداری بانه و انحرافات بودجه بررسی و مقرر گردید دلایل انحراف بودجه بهمراه مدارک و مستندات مربوطه به فرمانداری ارسال گردد.
 4. نامه شماره ۱۱۶۰۹- ۲/۶/۹۹ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۱۱۵۸۵ – ۲/۶/۱۳۹۹ ( مشتمل بر ۷ ردیف ) بررسی و اعضاء ضمن موافقت با تصمیمات اتخاذ شده در ردیف های ۲ و ۴ ، اعلام می دارد که ردیف های ۱ و ۳ و ۵ و ۶ و ۷ به دلیل اینکه مالک ذیل برگه کمیسیون معاملات را امضاء ننموده قابل طرح و رسیدگی نمی باشند.
 5. نامه شماره ۴۶۰/۳-۷/۱۵۰۳مورخه ۱۲/۵/۹۹ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بانه در خصوص واگذاری دکه مطبوعاتی به آقایان هیوا سعیدی، هیمن طاهری، سوران احمدی و خانم ها آمینه عزیزی، زینب طلایی بررسی و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com