اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

۲۶ اسفند ۹۸

 

جلسه با نام و یاد خدای متعال آغاز شد. آقای صفری رئیس شورا ضمن عرض خیرمقدم به حاضران، دستورکار جلسه را بررسی نامه های واصله اعلام و از حاضرین خواست تا مباحث و مطالب قابل بحث خود را بیان نمایند.

در ادامه دکتر شاه ویسی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بانه مباحثی را در خصوص ویروس کرونا و وضعیت فعلی شهرستان بیان نمود. او همچنین از حمایت شورای اسلامی شهر و شهرداری بانه در راستای پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر نمود. در همین راستا ۲۰۰ دست لباس تهیه شده مخصوص بیمارستان در سالن جلسات شورا تقدیم آقای شاه ویسی گردید. در پایان نامه های واصله قرائت که پس از بررسی و اظهار نظر اعضاء تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

 

 

مصوبات:

 1. نامه شماره ۵۰۸۰۳ – ۹۸/۱۲/۲۴ شهرداری در خصوص اصلاحیه لایحه درآمدی سال ۱۳۹۹ شهرداری بانه بررسی و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.
 2. بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۹ شورای اسلامی شهر بانه به مبلغ ۴۸۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال بررسی و به تصویب رسید.
 3. بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۹ سازمان حمل و نقل همگانی بانه و حومه به مبلغ ۷۳۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال بررسی و به تصویب رسید. 
 4. نامه شماره ۵۰۸۹۴ – ۹۸/۱۲/۲۶ شهرداری در خصوص پرداخت هزینه های مربوط به اقامت و پذیرایی از اساتید، مدرسان و مهمانان کارگاه آموزشی مسئولان کارگزینی، امور اداری، نیروی انسانی و تشکیلات شهرداری های استان کردستان به مبلغ ۱۴۱۷۲۱۰۰۰ریال برگزار شده در مورخه ۹۸/۸/۲۸ در بانه بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
 5. با اختصاص مبلغ ۳۰ میلیون تومان جهت تهیه بسته معیشتی بمنظور حمایت از مردم بی بضاعت شهرستان و توزیع در بین مستمندان با کمک، همکاری و از طریق کمیته امداد امام و بهزیستی شهرستان بانه با توجه به شرایط بحرانی بوجود آمده ناشی از ویروس کرونا موافقت گردید.
 6. نامه شماره ۵۰۳۰۳ – ۱۴/۱۲/۹۸ شهرداری در خصوص مزایده مغازه های سهم آن شهرداری واقع در محدوده پایانه مسافربری بلوار سقز با قیمت مصوب کارشناسی به صورت هزینه کرد توسط برنده مزایده و تهاتر با اجاره بهاء با توجه به عدم تکمیل مغازه ها و کمبود منابع مالی شهرداری بررسی و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند. 
 7. نامه شماره ۵۰۸۲۳ – ۹۸/۱۲/۲۴ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۵۰۷۹۹ – ۹۸/۱۲/۲۴ مشتمل بر ۲ ردیف بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور موافقت نمودند.
 8. نامه شماره ۵۰۸۲۴ – ۹۸/۱۲/۲۴ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۵۰۸۰۱ – ۹۸/۱۲/۲۴مشتمل بر ۵ ردیف بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور موافقت نمودند.
 9. نامه شماره ۵۰۸۴۲ – ۹۸/۱۲/۲۴ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۵۰۸۰۲ – ۹۸/۱۲/۲۴مشتمل بر ۴ ردیف بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور موافقت نمودند.
 10. نامه شماره ۵۰۸۱۹ – ۹۸/۱۲/۲۴ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۵۰۸۰۰ – ۹۸/۱۲/۲۴مشتمل بر ۱ ردیف بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با تصمیم اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور موافقت نمودند.
 11. نامه شماره ۵۰۸۳۴ – ۹۸/۱۲/۲۴ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۵۰۸۰۴ – ۹۸/۱۲/۲۴مشتمل بر ۸ ردیف بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور موافقت نمودند.

۱۲. نامه شماره ۵۰۸۲۳۵۶ – ۹۸/۱۲/۲۵ شهرداری در خصوص درخواست مساعدت کمیته امداد امام خمینی شهرستان بانه بمناسبت جشن نیکوکاری در اسفندماه سال جاری جهت رفع نیازمندیهای خانواده های بی بضاعت بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با پرداخت مبلغ ۵۰۰۰۰۰۰۰ ریال  موافقت نمودند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com