اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

۲۵ اسفند ۱۴۰۰

 

نطق ها و مذاکرات:

پیرو دعوتنامه شماره ۱۶۵۵ – ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ جلسه شورا آغاز گردید. سپس آقای ابراهیم لطفی رئیس محترم شورا ضمن خوش آمدگویی، پیشاپیش سال نو را خدمت اعضاء تبریک گفتند. در ادامه دستورکار جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و در پایان تصمیماتی به شرح زیر اتخاذ گردید

۶– مصوبات:

  1. نامه شماره ۲۶۴۹۹ – ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ شهرداری بانه در خصوص برگزاری مراسم شهرستانی نوروز در مجموعه تختی و نحوه عمل آن شهرداری در اقدامات و هزینه های مورد نظر مطرح و اعضاء پیرو جلسات متعدد با انجمن های مردم نهاد، ریاست محترم اداره ارشاد اسلامی و همچنین رایزنی با فرماندار محترم شهرستان بانه مبنی بر برگزاری مراسم نوروز در قالب برنامه های فرهنگی و هنری شهرداری و نیز ایجاد روحیه نشاط در میان مردم، با پرداخت مبلغ ۱۲۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان جهت تهیه هدایا، هزینه های سیستم صوتی و تجهیز و آماده سازی محل و سایر هزینه های برگزاری مراسم در محل استادیوم تختی مورخه ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ مشروط به رعایت کلیه ضوابط تأیید شده از طرف شورای محترم تأمین و نهادهای امنیتی موافقت نمودند.
  2. پیرو درخواست انجمن های مردم نهاد بانه با مسئولیت امید زارعی به عنوان دبیر اجرایی جشنواره عکاسی نوروز, اعضاء با برگزاری جشنواره مذکور موافقت نمودند مشروط به اینکه دبیر جشنواره امسال آقای لطفی رئیس محترم شورا باشد و هزینه های برگزاری آن در قالب فعالیت های فرهنگی بر عهده شهرداری خواهد بود. ضمناً هزینه های جشنواره در قالب هزینه مراسم نوروز گنجانده شده است.

۳. نامه شماره ۲۶۶۳۸ – ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ شهرداری بانه در خصوص درخواست آقای فردین یاراحمدی مبنی بر مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر در برگزاری چهارمین جشنواره هه لپه رکی، اعضاء با پرداخت مبلغ ۲۵۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان در قالب برنامه های فرهنگی و بودجه فرهنگی مشروط به تأیید برنامه ها از طرف فرمانداری محترم و شورای تأمین شهرستان موافقت نمودند.( لازم به ذکر است طی جلساتی که با انجمن هه لپه رکی و ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده میزان هزینه های لازم جهت برگزاری جشنواره مذکور حدود  هشتصد میلیون تومان برآورد گردیده است) .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com