اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

۱۳مرداد ۹۸

دستورکار جلسه : بررسی نامه های واصله ۲. جشنواره داستان

 مذاکرات جلسه:

جلسه با حضور اعضای شورا، شهردار بانه و فواد جهانی دبیرجشنواره داستان آغاز گردید. سپس آقای امینی رئیس شورا دستورکار جلسه را بررسی نامه‌های واصله و جشنواره داستان اعلام کرد و در مورد نحوه کمک شورا و شهرداری به برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره داستان توضیحاتی ارائه داد.

در ادامه آقای وثوقی شهردار بانه با بیان اینکه شورا و شهرداری تا جایی که در توان داشته با انجمن های مردم نهاد و اداره ارشاد همکاری داشته است گفت: اهمیت مسایل فرهنگی و جایگاه آن بر شهر و شهرنشینی بر کسی پوشیده نیست و ما معتقد هستیم که فعالیتهای مستمر فرهنگی موجب ارتقای سطح فرهنگ شهروندی می‌شود و به همان میزان آموزش شهروندی را نیز فراگیرتر می‌کند. شورا و شهرداری برای فعالیت در تمام زمینه‌های فرهنگی و هنری همیشه حاضر و آماده اند، لیکن باید پتانسیل و میزان توانایی شورا و شهرداری در خصوص کمک‌های مالی را نیز در نظر گرفت.

برابر تصمیم اعضای شورا، دبیر جشنواره داستان باید به صورت رسمی و طی نامه اداری موارد مورد انتظار برگزارکنندگان جشنواره از شورا و شهرداری را  درخواست نماید تا درخصوص آن تصمیم گیری شود. در پایان نامه های واصله قرائت که پس از بحث و تبادل نظر میان اعضاء، تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

مصوبات:  

نامه شماره ۳۱۵۹۷ ۶/۵/۹۸ شهرداری در خصوص صورتجلسه هیأت عالی سرمایه گذاری مورخ ۱۳/۴/۹۸ با موضوع تهیه بسته سرمایه گذاری پارک تفریحی گردشگری بابوس بررسی و اعضاء با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور وفق ضوابط مقررات قانونی موافقت نمودند.

نامه شماره ۳۱۸۸۱ ۹/۵/۹۸ شهرداری در خصوص تخفیف هزینه های خودیاری بتن ریزی کوچه برای آقای ج س بررسی و اعضاء با مورد مذکور مخالفت نمودند

نامه شماره ۳۱۶۹۱ ۷/۵/۹۸ شهرداری در خصوص برگزاری فراخوان عمومی سنگ فرش محوطه پارک پیرمراد (فاز ۲) از محل بودجه مصوب عمرانی سال ۹۸ کد ۳۰۵ تحت عنوان طرح احداث پارک و ایجاد فضای سبز بررسی و اعضاء منوط به اطلاع رسانی از طریق جراید کثیرالإنتشار، سایت  و بنر برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

نامه شماره ۳۱۴۲۴ ۵/۵/۹۸ شهرداری در خصوص درخواست خانم آ ر مبنی بر مساعدت مالی به جهت خسارات وارده به ساختمان نامبرده بر اثر زلزله بررسی و اعضاء با مورد مذکور مخالفت نمودند

نامه شماره ۳۱۳۶۸- ۳/۵/۹۸ شهرداری در خصوص پرداخت آب بهای مصرفی فضای سبز و خدمات شهری جمعاً به مبلغ ۴۶۱/۹۹۱/۵۰۵/۲ ریال ( دو میلیارد و پانصد و پنج میلیون و نهصد و نود و یک هزار و چهارصد و شصت و یک ریال ) به استناد اسناد و مدارک و صورتجلسه مورخه ۹/۴/۹۸ بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند. 

نامه شماره ۳۱۱۸۰- ۱/۵/۹۸ شهرداری در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار شرکت آرام راه غرب موضوع قرارداد شماره ۱۴۰۱ ۲۷/۱/۹۷ پروژه پیاده رو سازی بلوار آزادی و شهرک توحید بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل موقت ( خاتمه پیمان ) شماره ۳۱۱۰۰ ۱/۵/۹۸ برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.

درخواست مدیر آموزشگاه موسیقی … مبنی بر مساعدت مالی جهت انجام برنامه های هنری بررسی و اعضاء با مساعدت مبلغ بیست میلیون ریال به نامبرده موافقت نمودند.

-درخواست آقای ا م ساکن محله گلستان مبنی بر بخشودگی هزینه خودیاری بتن ریزی کوچه بررسی و اعضاء با درخواست نامبرده مخالفت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com