اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

۱۲ خرداد

نطق ها و مذاکرات:

آقای محمودی رئیس شورا ضمن خیرمقدم به حاضرین، دستورکار جلسه را بررسی نامه های واصله اعلام کرد که پس از بحث و تبادل نظر میان اعضاء تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

مصوبات:

  1. نامه شماره ۴۴۶۰ –۱۴۰۰/۳/۳ شهرداری بانه در خصوص صورتجلسه توافقی به شماره ۴۴۵۱ – ۱۴۰۰/۳/۳ فی مابین شهرداری و آقای کارزان محمد پور موضوع تملک در قطعه زمین جزء پلاک ۸ فرعی از ۱۶ اصلی واقع در محله گلستان که قسمت اعظم آن در مسیر کوچه ۱۰ متری قرار گرفته مطرح و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

 

  1. نامه شماره ۴۵۸۰ –۱۴۰۰/۳/۴ شهرداری بانه در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار شرکت نژیار قان کردستان موضوع قرارداد شماره ۴۰۰-۱۵/۱/۹۷ پروژه پیاده روسازی بلوار شهرداری، گلشهر و سنگ فرش کیوبیک بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل قطعی شماره ۴۵۶۳-۱۴۰۰/۳/۴ برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۳. نامه شماره ۴۵۸۳ – ۱۴۰۰/۳/۴ شهرداری بانه در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار شرکت نژیار قان کردستان موضوع قرارداد شماره ۱۵۶۰۹-۹۶/۸/۱۱ پروژه متمم قرارداد جدول گذاری و پیاده روسازی بلوار گلشهر و میدان شورا و معابر سطح شهر بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل قطعی شماره ۴۵۶۴-۱۴۰۰/۳/۴ برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com