اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

۱۱ اسفند ۱۴۰۰

 

نطق ها و مذاکرات:

پیرو دعوتنامه شماره ۱۵۷۶ – ۱۴۰۰/۱۲/۹ جلسه شورا آغاز گردید. آقای ابراهیم لطفی رئیس محترم شورا ضمن خیرمقدم به حاضرین، دستورکار جلسه را اعلام که پس از بررسی و بحث و تبادل نظر تصمیمات زیر اتخاذ گردید:

۶– مصوبات:

  1. نامه شماره ۲۲۲۱۲ – ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ شهرداری بانه در خصوص واگذاری تأمین نیرو ( خدمات شهری، عمران، فضای سبز ) به شرکت های خصوصی واجد شرایط در سال ۱۴۰۱ از طریق فراخوان عمومی مطرح و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.
  1. نامه شماره ۲۵۱۸۵ – ۱۴۰۰/۱۲/۸ شهرداری بانه در خصوص درخواست آقای دانش صلواتی فیلمساز و برنامه ساز صدا و سیما مبنی بر مساعدت مالی جهت ساخت فیلمی داستانی با عنوان اولیه ” باد سیاه ” در شهرستان بانه مطرح و اعضاء مشروط به اخذ مجوزات قانونی و وجود اعتبار با مساعدت مالی به مبلغ ۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از محل بودجه فرهنگی سال ۱۴۰۰ موافقت نمودند.
  2. نامه شماره ۵۴۹۳۶/۳۲/۶۵ – ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ مدیرکل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان در خصوص نامگذاری یکی از میادین شهرها به نام میدان کارآفرینی بررسی و اعضاء با نامگذاری میدان پایین تر از اداره اوقاف و امور خیریه و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بانه به نام “میدان کارآفرین” موافقت نمودند. ضمناً در صورت تصویب در شورای نامگذاری نسبت به نصب المان اقدام خواهد شد.
  3. نامه شماره ۱۷۲۵ – ۱۴۰۰/۶/۳ اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بانه در خصوص نامگذاری خیابان جنب اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سه راه روبروی بهداشت شماره ۱ تا سه راه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نام خیابان “تعاون” مطرح و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.

۵. بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۱ شورای اسلامی شهر بانه به مبلغ ۶/۶۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بررسی و به تصویب رسید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com