اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

یکشنبه ۲۸ اردیبهشت

آقای صفری رئیس شورا ضمن خیرمقدم به میهمانان و اعضای حاضر در جلسه و آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران در این ماه پر خیر و برکت، روز روابط عمومی را به پرسنل خدمتگزار در واحد روابط عمومی شهرداری و شورا را تبریک گفتند. در ادامه آقای جمال مرادی مسئول روابط عمومی شهرداری نیز به تبیین مباحثی پیرامون فعالیت های انجام شده توسط روابط عمومی پرداختند. در پایان، توسط اعضای شورا لوح های تقدیر به پرسنل خدمتگزار واحد روابط عمومی به پاس خدمات ازنده آنان تقدیم و از زحماتشان تقدیر شد.

 

مصوبات:   

۱. با عنایت به بند ۱ از مصوبات جلسه شماره ۵ – ۹۹/۲/۱۳ شورای اسلامی شهر بانه در خصوص انتخاب آقای جلال احمدی بعنوان شهردار بانه و معرفی نامبرده طی نامه شماره ۱۴۹ – ۹۹/۲/۱۵ به استاندار محترم کردستان، و نامه شماره     ۱۴۹۵/۱/۶۵۲۱ – ۹۹/۲/۲۰ فرمانداری شهرستان بانه ارسالی به این شورا مبنی بر اینکه شهردار منتخب دارای شرایط احراز تصدی سمت شهردار بانه را ندارند؛ شورای اسلامی شهر بانه بر اساس دستورالعمل تبصره ۵ ماده ۳ آئین نامه اجرائی شرایط احراز تصدی سمت شهردار مصوب ۹۷/۹/۲۵ هیأت محترم وزیران، آقای جلال احمدی را واجد شرایط تشخیص داده و خواهان بررسی و تشخیص صلاحیت ایشان برابر دستورالعمل های مربوطه توسط استاندار محترم کردستان می باشد. لذا به استناد تبصره ۳ بند ۱ ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مبنی بر اینکه نصب شهرداران در شهرهای بالای دویست هزار نفر و مراکز استانها بنا به پیشنهاد شورای اسلامی شهر و حکم وزیر کشور و در سایر شهرها به پیشنهاد شورای اسلامی شهر و حکم استاندار صورت می گیرد خواستار اجرای تبصره ۵ ماده ۳ آئین نامه اجرائی شرایط احراز تصدی سمت شهردار مصوب ۹۷/۹/۲۵هیأت محترم وزیران هستیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com