اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

یکشنبه ۲۶ اسفند

دستورکار جلسه :

برنامه ریزی برگزاری مراسم نوروزی

بررسی نامه های واصله

  مذاکرات جلسه :

جلسه با حضور اعضای شورا و نماینده تعدادی از انجمن های سطح شهر آغاز گردید. سپس آقای امینی رئیس شورا ضمن خیرمقدم و خوش آمد گویی، پیشاپیش فرا رسیدن سال نو را تبریک گفته و از حاضرین خواست نظرات و پیشنهادات خود را در ارتباط با چگونگی برگزاری مراسم نوروزی اعلام نمایند.

حاضرین در صحبت های خود به اهمیت برگزاری مراسم و تأثیر آن در کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد شور و نشاط در جامعه اشاره کردند و با عنایت به اهمیت نوروز و برگزاری مراسم ویژه آن بعنوان یک فرهنگ کهن، خواستار همکاری همه ادارات، نهادها و انجمن های مردمی سطح شهر در ایجاد بستر مناسب به منظور ایجاد روحیه شور و نشاط در میان شهروندان و هر چه باشکوهتر برگزار شدن این مراسم شدند.

در ادامه جلسه اعضای شورا به بررسی نامه های واصله پرداختند که پس از بررسی و تبادل نظر تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

مصوبات :  

۱  اعضای شورا با برگزاری مراسم نوروزی موافقت نمودند و مقرر گردید مراتب جهت صدور مجوز به پیوست فهرست برنامه های مراسم به فرمانداری ارسال شود. 

۲  نامه شماره ۲۰۲۸۶- ۹۷/۱۲/۱۱ شهرداری در خصوص بازپرداخت مبلغ پانزده میلیون ریال به آقای محمود رسولی پرداختی به حساب آن شهرداری بابت جرایم کمیسیون ماده صد شهرداریها با توجه به بخشودگی مبلغ ۱۵میلیون ریال در کمیسیون تجدید نظر بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۳  نامه شماره ۲۰۵۲۸- ۹۷/۱۲/۱۳ شهرداری در خصوص بازپرداخت مبلغ بیست میلیون ریال به آقای علی کریمی پرداختی به حساب آن شهرداری بابت جرایم کمیسیون ماده صد شهرداریها با توجه به بخشودگی مبلغ ۲۰میلیون ریال در کمیسیون تجدید نظر بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۴ نامه شماره ۲۱۱۹۹- ۹۷/۱۲/۲۳ شهرداری در خصوص واگذاری یکی از واحدهای اداری طبقه هفتم مجتمع تجاری بهشت به کانون کارآفرینی استان کردستان شعبه بانه به مدت ۳ سال بررسی و اکثریت اعضاء با عنایت با داشتن مغایرت قانونی موضوع با ماده ۱۳ آئین نامه مالی شهرداریها با مورد مذکور مخالفت نمودند.

۵  نامه شماره ۲۱۲۱۹- ۹۷/۱۲/۲۳ شهرداری در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار شرکت رامین راه بروجرد موضوع قرارداد شماره ۲۹۸۷ ۹۶/۲/۱۶ پروژه پیاده روسازی و جدول گذاری کمربندی و معابر سطح شهر بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل قطعی شماره ۲۱۱۷۰ ۹۷/۱۲/۲۲ برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۶  نامه شماره ۱۸۶۲۳- ۹۷/۱۱/۱۶ شهرداری در خصوص صورتجلسه مورخه ۹۷/۱۱/۱۳ هیئت عالی سرمایه گذاری موضوع پروژه پارک بابوس بررسی و اعضاء مشروط به اجرای پروژه ها از طریق فراخوان عمومی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۷  نامه شماره ۲۱۰۹۶- ۹۷/۱۲/۲۱ شهرداری در خصوص بازپرداخت مبلغ صد میلیون ریال به خانم خاتون سعیدی پرداختی به حساب آن شهرداری بابت جرایم کمیسیون ماده صد شهرداریها با توجه به بخشودگی مبلغ صد میلیون ریال در کمیسیون تجدید نظر بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۸-  نامه شماره ۱۶۰۸/۲۱/۴/۱۵۰۳- ۹۷/۱۲/۲۳ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بانه در خصوص مساعدت مالی بیشتر جهت برگزاری جشنواره هه لپه رکی بررسی و اکثریت اعضاء با عنایت به عدم پرداخت حقوق و اضافه کار کارگرها و سایر پرسنل شهرداری با مورد مذکور مخالفت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com