اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

یکشنبه ۱۸بهمن

 

مذاکرات:

با توجه به اینکه بودجه پیشنهادی به صورت کلی می باشد اعضا بر این باورند که باید برای تحقق اهداف و پیشبرد برنامه های عمرانی سال ۱۴۰۱، کلیه طرح ها به صورت جامع تعریف گردد. آنان همچنین بر تحقق درآمدهای پیشنهادی در سال ۱۴۰۱ تأکید نمودند. ادامه بحث و تبادل نظر پیرامون بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۱ شهرداری بانه و اتخاذ تصمیم مناسب در این خصوص به جلسات بعدی موکول شد. در پایان تعدادی نامه واصله بررسی و نتایج زیر حاصل گردید.

مصوبات:

  1. نامه شماره ۱۱۲۶/۶-۲/۱۵۰۳ مورخه ۱۴۰۰/۱۱/۲اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بانه مبنی بر درخواست فنش کشی قطعه هنرمندان و مفاخرفرهنگی و هنری شهرستان بانه واقع در مزار سلیمان بگ مطرح و اعضا با انجام پروژه و تعریف بودجه جهت اجرای آن در بودجه سال ۱۴۰۱ موافقت نمودند.
  2. نامه شماره ۳۰۵/۱۲/۲۱۶- ۱۴۰۰/۱۱/۴ اداره ورزش و جوانان شهرستان بانه مبنی بر درخواست مساعدت مالی به مبلغ ۱۰۰میلیون ریال به منظور برگزاری مسابقات فوتسال جام ادارات با عنوان یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در ایام مبارک دهه فجر و واریز به شماره حساب ۰۱۰۹۹۷۳۵۳۵۰۰۶ به نام هیئت ورزشهای همگانی نزد بانک ملی که قبلاً در صورتجلسه شماره ۴ – ۱۴۰۰/۱۱/۹کمیسیون حقوقی، فرهنگی و اجتماعی مصوب گردیده بررسی و اعضا در صورت تأمین اعتبار برابر ضوابط و مقررات قانونی با پرداخت از محل مربوطه در بودجه مصوب شهرداری موافقت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com