اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

پیگیری وضعیت مرز کولبری در دیدار با مسئولان استانی

روز چهارشنبه ۱۹ اسفند ماه رئیس شورای شهر بانه به همراه جمعی از روحانیون، بازاریان، پاساژداران، اصناف و معتمدین برای پیگیری وضعیت مرز و همچنین پیگیری مطالبات شهرستان بانه عازم سنندج شدند تا با مقامات استانی دیدار داشته باشند.

در این رابطه وریا وثوقی رئیس شورای اسلامی شهر بانه از جمله دلایل این سفر را اینگونه بیان کرد: با توجه به درخواستهای متعدد شهروندان مواردی همچون بازگشایی بازارچه مرز کولبری، اجرایی شدن کامل مرز رسمی سیرانبند و تعیین تکلیف وضعیت خدمات رسانی ۴۳۳ هکتار سکونتگاه های غیررسمی را با آیت الله شاهرودی نماینده ولی فقیه و استاندار و فرمانده ی هنگ مرزی استان در میان گذاشتیم.

وی همچنین گفت: با توجه به وعده ی مساعد مسئولان در ارتباط با اجرایی شدن مطالبات مردم بانه و بخصوص مسئله ی بازگشایی مرز، امیدواریم هر چه زودتر این مشکلات خاتمه یابد.

رئیس شورای شهر در پایان از ماموستا صالح احمدی، ماموستا رحیم عباسی، حاج محمد شریفی، کریم محمودی و حاج محمد شهیدی و دیگر همراهان در این سفر بابت پیگیری مطالبات مردم و حل مشکلات شهرستان تشکر و قدردانی کرد.didar

IMG_20160310_094659 IMG_20160310_094704 IMG_20160310_094713(1)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com