اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

هفته بسیج گرامی باد

images (7)

 

بسیج شجره طیبه و درخت تنومند و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد. امام خمینی(ره)

بسیج فهم درست، اعتماد، اراده و اخلاص امت اسلامی است که با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت های مسلمان رشد کرده است. هوشمندی و تدبیر ارجمند امام خمینی(ره) و عدالت خواهی میلیون ها انسان با ایمان، تنها تبلور دوباره بسیج در عصر حاضر بوده است. چه تعبیر درستی امام بسیجیان از این نهاد داشت زمانی که آن را شجره طیبه و درخت تنومندی توصیف کرد که در معنویت و اخلاص ریشه دارد و از حلاوت و طراوت آن ایران عزیز همیشه سربلند و پیروز خواهد بود. سلام و صلوات بر روح پر فتوح امام خمینی(ره) بنیانگذار نهاد فداکاری و ایثار و سلام و درود بر روح شهدای جاویدان که با خون خود نهال نورس انقلاب را آبیاری کردند و عزت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران را در صحنه های بین المللی و در گذر زمان ماندگار کردند.

فراگیر شدن تفکر بسیجی که همان اخلاص، ایمان به هدف، بالندگی و رشد آفرینی است در ذهن همه افراد جامعه، حرکتی هم سو  را به دنبال دارد. دستاوردهای علمی، فعالیت های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و پیشرفت های نظامی هر کدام بخشی از بدنه جامعه را ترمیم و تکمیل می کند. تفکر بسیج، ارتباط نا گسستنی میان اجزای نظام  اسلامی را رقم می زند چرا که یکپارچگی اعضای گوناگون جامعه، ناشی از یگانگی آنها ست.

هفته مبارک و فرخنده بسیج فرصت مغتنمی است جهت تجدید پیمان با آرمان‌های بلند حضرت روح‌الله و بیعتی دوباره با بزرگ بسیجی دلاور سلف صالح ایشان، مقام معظم رهبری است که نوای دلنشین و عاشقانه‌اش را با گوش جان شنیدیم او که در خاکی افلاکی به گستره تاریخ انسان در برابر استکبار قد علم کرد و پرچم خونین فتح را بر گلدسته‌های غریب مسجد بر افراشت و او که ما را گفت: بسیجی باید در وسط میدان باشد تا فضیلت‌های اصلی انقلاب زنده بماند…

بسیجیان ارجمند فرا رسیدن پنجم آذرماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، پاک ترین نهاد جمهوری اسلامی ایران را تبریک و تهنیت عرض می کنیم. خدا را شاکریم در چنین روزی شاهد رویش و بالندگی این نهاد مردمی هستیم و همواره خود را مدیون ایثارگری ها و پایمردی بسیجیان و امام بسیجیان در طول تاریخ پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می دانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com