اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

نشست کمیسیون فرهنگی در تاریخ ۳ بهمن ۹۶

توانمندسازی بانوان حاشیه شهر و سکونتگاه های غیررسمی

 

مذاکرات جلسه  : 

ابتدا آقای مولایی دستورکار جلسه را خدمت حضار مطرح کرد. رئیس کمیسیون فرهنگی بیان کرد که یکی از عمده ترین پدیده های ناپایدارکننده شهری کشور اسکان غیررسمی یا حاشیه نشینی است. توانمندسازی رویکرد جدید در برنامه ریزی برای کاهش فقر اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است و اقداماتی را در برمی گیرد که منجر به شکوفایی قابلیت ها و وضعیت بهتر افراد می گردد و تضاد طبقاتی را کاهش می دهد. یکی از این پروژه های توانمندسازی حمایت از اقشار آسیب پذیر اجتماعی ( کودکان، زنان سرپرست خانوار و معلولین ) است .

در ادامه خانم عثمانی در مورد کارها و آموزش های ارائه شده مطالبی ارائه کرد. خانم عثمانی از اعضای شورای شهر درخواست کرد جهت اجرای طرح در محله مولوی با توجه به بسترسازی و آماده بودن آموزش زنان در محله مولوی چند طرح خوداشتغالی تا مبلغ ده میلیون تومان با حمایت شهرداری و شورای شهر اجرا گردد.

نشست دوم کمیسیون فرهنگی به جلسه با آقای سوران حسینی اختصاص یافت. او در مورد اجرای شب شعری برای رونمایی از کتابهای آقای کریم دافعی مطالبی را ارائه داد و از شورای شهر درخواست حمایت نمود.  

مصوبات : 

  1. با درخواست خانم عثمانی مخالفت گردید. 

۲. با درخواست آقای حسینی مخالفت گردید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com