اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

نشست کمیسیون فرهنگی در تاریخ ۱۹ دی ۹۶

 

نشست با سرمایه گذار پاساژ بهشت و شهردار و کارشناسان شهرداری در مورد و ضعیت پاساژ بهشت

مذاکرات جلسه  : 

ابتدای جلسه بختیار مولائی رئیس کمیسون فرهنگی در مورد لزوم حمایت از سرمایه گذار و ترغیب و تشویق سرمایه گذار سخنانی را ایراد کرد و سپس با قرائت مصوبه های دوره چهارم شورا (۲شهریور۹۳، ۲۳مرداد۹۵) و بااشاره به مفاد قرارداد، دلایل تاخیر در تکمیل پروژه را از سرمایه گذار جویا شد و تاکید کرد بعضی از نواقص موجود باید در سال ۹۳ رفع می شد و پروژه در همان سال تحویل داده می شد.

مدرسی-سرمایه گذار: دلیل در تاخیر نصب آسانسور بر می گردد به پایان نیافتن سالن سینما و شهربازی و اگر این دو پروژه به اتمام برسد آسانسور هم نصب می شود. چندبار صندلی های داخل پاساژ را عوض کردیم اما چون مغازه داران در نگهداری آن سهل انگاری می کنند صندلی تازه خریداری نکردیم. اگر شهرداری در هیات امنا نماینده داشته باشد بخشی از این مشکلات خودبه خود حل می شوند و هر لحظه هم شهرداری درخواست کند تهویه هوای واحدهای اداری را نصب می کنیم. مدرسی در ادامه گفت: ما در اجرای پروژه تاخیر داشته ایم اما حتی یک روز هم پروژه را تعطیل نکرده ایم.

جمال اعتماد: یکی از هدفهای ما برای برگزاری این جلسه رسیدن به توافق در مورد روند تکمیل پروژه است.

وریاوثوقی: چون روند تکمیل پروژه بسیار کند جلو می رفت شهرداری ناگزیر شد از راه قانونی اقدام نماید به همین خاطر از سرمایه گذارشکایت کرد. واحد اداری هنوز ایرادات فراوانی دارد و در حقیقت به دلیل عدم رعایت مقررات ایمنی و نداشتن ایمنی کافی از انتقال شهرداری به واحد اداری منصرف شدیم و بهنظر ما باتوجه به گزارش آتش نشانی، پاساژ بهشت باید بسته شود. طبق گزارش آتشنشانی مغازه داران اقدام به نصب کولر گازی در سقف نموده اند که این کار احتمال خطر آتشسوزی را چند برابر می کند.

هیوا امینی- سرمایه گذار: اگر خواستید شهرداری را به واحد اداری منتقل نمایید پیشتر به ما اعلام نمایید تا ظرف دو ماه مکان شهرداری را تکمیل کنیم. اگر امتیاز گاز را اخذ کنیم به وضعیت کولرها رسیدگی می کنیم. امینی در ادامه گفت: ۸۰درصد آمفی تئاتر انجام شده است.

بسطامی سرپرست آتشنشانی: باتوجه به بازدیدی که از پاساژ بهشت داشتیم وضعیت ایمنی آنجا را تایید نمی کنم و متاسفانه در وضعیت خطرناکی قرار دارد. اگر در طبقات فوقانی(دوم به بعد) آتشسوزی اتفاق بیفتد هیچ کاری از دست آتشنشانی بر نمی آید چون تجهیزات نداریم و متاسفانه ورودی پارکینگ هم چون سقفش کوتاه است ماشین آتشنشانی قادر به عبور از آن نمی باشد. بعضی از ایرادات از زبان بسطامی: پله فرار ندارد-سیستم اعلام حریق ندارد- جعبه فایر و آتشنشانی در نقطه کور گذاشته شده- در تمام مجموعه ۳الی ۴ کپسول وجود دارد- در پارکینگ سیستم آب پاش وجود ندارد.

مصوبات : 

۱-سرمایه گذار هر چه سریعتر باید برنامه ای زمان بندی شده برای تکمیل پروژه را در اختیار شهرداری قرار دهد.

۲-سرمایه گذار و شهرداری(باتوجه به سهمشان) برای ایمنی سازی پاساژ و استانداردسازی اقدام نمایند و نواقص ایمنی را برطرف نمایند.

۳-سرمایه گذار و شهرداری مدیرتی واحد را برای مجموعه تعریف نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com