اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

نشست کمیسیون فرهنگی درتاریخ ۲۱ بهمن ۹۶

نشست با مدیرعامل سازمان حمل و نقل و بررسی وضعیت ناوگان حمل و نقل همگانی بانه

 

 مذاکرات جلسه  : 

روز شنبه ۲۱ بهمن کمیسیون فرهنگی شورا باحضور سرپرست سازمان حمل و نقل برگزار شد. پیش از شروع جلسه بختیار مولائی رئیس کمیسیون فرهنگی در مورد ناوگان حمل و نقل بانه مطالبی را ارائه داد و هدف از این نشست را گزارش کار سه ماهه سرپرست جدید و همچنین موانع و مشکلات پیش روی این سازمان عنوان کرد.

در ادامه سرپرست سازمان حمل و نقل با اشاره به وضعیت این سازمان از نظر سخت افزاری، به بیان مشکلات پرداخت. طبق گفته‌ی هیوا رحیمی زاده میزان بدهی‌های این سازمان مبلغی بالغ بر ۱۶۰ میلیون تومان است. او در ادامه به برخی از مشکلات و نیازهای این سازمان اینطور اشاره کرد: نیاز به دو دستگاه گشت تاکسیرانی داریم- ۸۰ درصد از ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری پلاک شخصی هستند- تابلوهای راهنمای شهری باید اصلاح شوند. رحیمی‌زاده همچنین درخصوص تاکسی ۱۳۳ گفت: هم اکنون مدیریت آن بعهده خود سازمان است و درنظر داریم به آژانس وابسته به شهرداری تبدیل شود تا یک کد درآمدی را برای شهرداری تعریف کنیم سرپرست سازمان حمل و نقل با اشاره به دیدارش با رئیس سازمان حمل و نقل کشور گزارشی از این دیدار را ارائه کرد. رحیمی زاده در این خصوص گفت: باتوجه به عدم پرداخت حق عضویت اتحادیه به مبلغ ۲۲ میلیون تومان، این بدهی سازمان قسط بندی شده و ما ماهیانه یک میلیون تومان بازپرداخت خواهیم کرد و همچنین با رایزنی‌های انجام شده قرار است تا مجوز ۲۰۰ دستگاه تاکسی زرد را اخذ کنیم.

رحیمی زاده در خصوص این تعداد تاکسی زرد گفت: این تاکسی ها به ناوگان حمل و نقل اضافه نمی‌شوند بلکه تاکسی های موقت و ۱۳۳ را تبدیل به تاکسی زرد خواهیم کرد.

سرپرست ناوگان حمل و نقل یکی دیگر از برنامه‌های این سازمان را اختصاص ون و مینی‌بوس اختصاصی به مناطق حاشیه عنوان کرد.

در این نشست مقرر گردید تعداد ۶ امتیاز تاکسی که دوره های پیش بصورت امانی واگذار شده اند به صورت سابق ادامه فعالیت دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com