اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

نشست کمیسیون برنامه، بودجه و عمران شهری با هیئتهای ورزشی

بنا به درخواست آقای لطفی اقدم به شماره نامه ۲۲/۱۱/۱۱۶۶مبنی بر برگزاری جلسه ای با کمیته ورزش (درخواست برگزاری جلسه با تاریخ روز برگزاری از طرف اداره ورزش و جوانان تعیین شده بود)، روز یکشنبه ۱۸مهر جلسه ای در سالن اجتماعات شورا با حضور جمعی از هیئت های ورزشی، هیئت مدیره باشگاه شهرداری، اعضای شورا و شهردار برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا سیامک بسطامی ضمن خیرمقدم به حضور میهمانان گزارشی از جلسه ای که در تاریخ ۵مهر در اداره ورزش و جوانان برگزار شد، ارائه داد و گفت: باتوجه به اینکه آن جلسه متقارن بود با جلسه کمیسیون فرهنگی با انجمن پاژین، بنده به نمایندگی از اعضای شورا در آن جلسه شرکت نمودم و هرگونه تصمیم برای کمک به احداث خوابگاه را به جلسه در شورا موکول کردیم.

در ادامه مهندس رستم پور شهردار بانه باتوجه به مصاحبه ی روز یکشنبه ۱۸مهر آقای لطفی اقدم به عملکرد شورا و شهرداری بانه درخصوص مقوله ورزشی پرداخت و گفت: در سال۹۴بیش از یک میلیارد و صدمیلیون تومان به ورزش اختصاص یافت که برای سال۹۵ این رقم افزایش پیدا کرد که اگر اعتبار تخصیص یافته شورا و شهرداری در امر ورزش را با بودجه ی اداره ورزش و جوانان مقایسه نماییم رقم اختصاص یافته شورا و شهرداری ۶۰برابر بودجه ی تخصیص یافته ی این اداره است که این امر ایجاب می کند که شورا در موضوع ورزش وارد شود چون به هرحال بنا به قانون شورا ناظر بر عملکرد ارگانهای دولتی است.

مهندس رستم پور در ادامه به موضوع درخواست تغیر کاربری مورد ادعای آقای لطفی اقدام اشاره کرد و گفت: تغییر کاربری زمین ورزشی در سال ۹۴ به درخواست اداره کل ورزش و جوانان استان و اداره ورزش و جوانان شهرستان به متراژ ۱۷۰۰ مترمربع زمین جنب پاساژ بهشت صورت گرفته و شورای شهر و شهرداری مشروط به احداث سالن ورزشی با پیشنهاد مزبور موافقت نموده اند که هم اکنون “سالن ورزشی بانوان” واقع در جاده سلیمانیه میباشد که خوشبختانه عملیات ساخت آن به اتمام رسیده است.

مهندس رستم پور در ادامه گفت: درخواست دیگری که اخیراً در تاریخ ۱۱مهر۹۵ از جانب اداره کل ورزش و جوانان مبنی بر تغییر کاربری سالن ورزشی بانوان به تجاری به متراژ ۸۰۰ مترمربع واقع در خیابان شهید قادرخانزاده به شهرداری ارسال شده که شهرداری مخالفت خود را با این موضوع اعلام نموده است.

 رستم پور در پایان گفت: باید از اعضای محترم شورا تقدیر کرد که در مقابل این تغیرکاربری موضع گرفتند و عملا با احداث دو سالن ورزشی نیز سرانه ی ورزشی شهرستان را ارتقا بخشیدند.

در ادامه آقای ناصح خطیبی رئیس هیئت والیبال گزارشی از عملکرد این هیئت را ایراد کرد و سپس به موضوع نداشتن خوابگاه برای ورزشکاران پرداخت و همچنین درخصوص صحبتهای آقای لطفی اقدم گفت: بنده باتوجه اینکه در جلسه ی مورخه ۵مهر حضور داشتم هیچ بیانیه ای صادر نکردیم و وجود چنین بیانیه ای را تکذیب می کنم.

کمال مرادی رئیس سابق هیئت فوتبال از دیگر سخنرانان در این جلسه بود. آقای مرادی ابتدا باتشکر از اعضای شورا و شهردار بانه، عملکرد دو سال اخیر شورا و شهرداری را تمجید کرد و با ابراز تاسف از صحبتهای آقای لطفی اقدم گفت: بنده هم به عنوان یک شهروند که از نزدیک با عملکرد شورا و شهرداری آگاهی دارم نسبت به این صحبتها ی آقای لطفی اقدم گله مند هستم و به هیچ وجه این صحبتها از سوی هیئتهای ورزشی نبوده است.

سعداله عزیزپور عضو شورا نیز درخصوص عملکرد شورا و شهرداری سخنانی را ایراد کرد و به جلسه با اعضای هیئتهای ورزشی در سال۹۳ اشاره کرد و گفت: باتوجه به اینکه بنده و خانم محمدیانی هر دو نماینده شورا در شورای ورزش بودیم ولی متاسفانه به هیچ جلسه ای دعوت نشدیم و اگر نگاهی به وضعیت پارکها انداخته باشد خواهید دید که شورا و شهرداری برای ارتقای سرانه ی ورزشی در برخی از پارکها اقدام به ساخت زمین ورزشی کرده است.

محمد علی مسلمی رئیس کمیسیون حقوقی، فرهنگی و اجتماعی شورا نیز ضمن قدردانی از هیئتهای ورزشی، گزارشی از عملکرد شورا وشهرداری و همچنین مصوبه های ورزشی را ارائه داد و گفت: شورا و شهرداری حتئ در اکثر اعزامهای ورزشی آموزش و پرورش نیز یاری رسان این نهاد بوده است.varzeshvarzeshvarzeshvarzesh

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com