اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

مصوبات کمیسیون عمران در تاریخ ۲۸ شهریور

 

دستورکار جلسه :
بازدید از پروژه های عمرانی
۱- پارک بابوس: اعضای شورا به همراه واحد عمرانی شهرداری و پلیس ساختمانی از پارک بابوس بازدید نمودند. متأسفانه این پارک از طریق زمین خواران و دلالان زمین مورد تعرض قرار گرفته و زمین خواران نسبت به تغییر و تخریب فنس کشی که از طرف شهرداری انجام شده اقدام نموده‌اند. اعضای شورا پیشنهاد نمودند که با توجه به مساحت ۱۳ هکتاری این پارک نیاز به دو نگهبان دائمی در این پارک هست و مصوب شد از طرف شهرداری برای نگهبانان کانکس تهیه شود تا ضمن جلوگیری از تعرض به حریم پارک، از این محدوده مشخص حراست به عمل آید تا در آینده اقدام به ساخت پارک جنگلی شود.
 ۲- خیابان سپیده: قسمتی از این خیابان زیرسازی و بسترسازی آن برای آسفالت آماده شده است. مقرر شد که قسمتی از خیابان که کار زیرسازی و جدول گذاری آن به اتمام رسیده در اسرع وقت آسفالت شود.
۳- خیابان باسکول صالحی: در این خیابان هم زیرسازی و آماده‌سازی بستر برای آسفالت آماده شده، مصوب گردید که خیابان مذکور نیز آسفالت گردد.
۴- خیابان محله چهارباغ: اعضای شورا به همراه مهندس زانا احمدی از این خیابان  بازدید کردند و اکنون کارگران شهرداری در حال انجام آماده‌سازی و زیرسازی بستر آن هستند.
۵- روکش آسفالت بلوار سقز: روکش آسفالت بلوار نزدیک به پایان کار است. اعضای شورا از مهندس احمدی و هیأت همراه درخواست نمودند که نسبت به پیگیری و آسفالت باقیمانده بلوار در اسرع وقت اقدام نمایند.
۶- لکه گیری بلوار بلال حبشی: اعضای شورا از لکه گیری و تعمیر خیابان بازدید کردند، هم اکنون کارگران شهرداری در حال انجام کار روی این بلوار هستند. باتوجه به اینکه مشکلات بلوار با لکه‌گیری حل نخواهد شد. به پیشنهاد اعضای شورا در آینده‌ای نزدیک روکش آسفالت این بلوار آغاز می‌شود.
۷- کوچه گمو ۲: اعضای شورا از کوچه گمو ۲ واقع در محله حمزه آباد بازدید نمودند؛ آبهای سطحی ناشی از بارندگی در این مکان بایستی از طریق کانال زیر گذر عبور نماید. پیشنهاد داده شد که نسبت به تسطیح و هموار نمودن و آماده سازی کوچه با یک شیب ملایم اقدام شود تا در فصول سرد سال شهروندان این محله با مشکل مواجه نشوند.
@shorabane

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com