اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

مصوبات شورا در تاریخ ۱ اردیبهشت

دستورکار جلسه :
بررسی نامه های واصله

مذاکرات جلسه :
آقای وثوقی رئیس شورا حضور مهمانان و اعضای شورا خیرمقدم عرض کرد و از شرکت آنان در جلسه تقدیر و تشکر نمود. در ادامه دکتر خلیلی در خصوص استراتژی توسعه شهر پایدار به ایراد سخنرانی پرداخت و مطالب ارزنده ای را در ارتباط با شهر پایدار و نیازمندی های شهر بیان نمود. در پایان و پس از اظهارنظر سایر اعضاء به بررسی نامه های واصله پرداخته شد که حاصل آن منتج به اتخاذ تصمیمات زیر گردید.
مصوبات جلسه :
۱- نامه شماره ۱۹۲۲ – ۱/۲/۹۵ شهرداری در خصوص استرداد ۱۰ % سپرده حسن انجام تعهدات آقای سواره صالح زاده موضوع قرارداد شماره ۳۱۶۱ – ۲۱/۲/۹۴ خرید قطعات بتنی بررسی شد و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل موقت و قطعی مورخه۹۵/۲/۱ با استرداد سپرده موافقت نمودند.
۲- نامه شماره ۱۹۱۵ – ۱/۲/۹۵ شهرداری در خصوص قرارداد شماره ۱۹۱۳ – ۹۵/۲/۱ موضوع اجاره یک دستگاه ورتیکن جهت تراش آسفالت معیوب معابر سطح شهر به نام آقای علی کربلایی حاج بابا که در فرایند مناقصه و جلسه بازگشایی مورخه ۹۵/۱/۲۶ برنده اعلام گردیده است بررسی شد و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.
۳- نامه شماره ۱۸۵۲ – ۹۵/۲/۱ شهرداری در خصوص برگزاری مناقصه عمومی عملیات احداث معابر سطح شهر بانه و بهسازی آن با موضوع عملیات خاکی – جدول گذاری – پیاده روسازی و نورپردازی از طریق شرکتهای دارای صلاحیت بررسی شد و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com