اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

مصوبات روز یکشنبه ۴ اسفند

دستورکار جلسه :

بررسی نامه های واصله – بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۸ شورای اسلامی شهر بانه

مذاکرات جلسه  :

آقای امینی رئیس شورا ضمن خیرمقدم به حاضرین، دستورکار جلسه را بررسی نامه های واصله و بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۸ شورای اسلامی شهر بانه اعلام کرد و از اعضاء خواست نظرات و پیشنهادات خود را اعلام نمایند. در پایان و پس از بررسی و تبادل نظر میان اعضاء، تصمیمات زیر اتخاذ رسید.

مصوبات :  

۱  نامه شماره ۱۸۴۹۹ ۹۷/۱۱/۱۴ شهرداری در خصوص پیش نویس موافقت نامه فی مابین شهرداری بانه و سازمان نظام مهندسی بانه موضوع واگذاری خدمات ترسیم کروکی های واحد فنی و شهرسازی بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۲  نامه شماره ۱۹۷۳۴- ۴/۱۲/۹۷ شهرداری در خصوص اخذ مبلغ ۲۵۰/۰۰۰ ریال به ازای هر متر مربع بتن ریزی معابر به عنوان خودیاری از ساکنین محلات بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۳  نامه شماره ۱۹۲۳۴- ۹۷/۱۱/۲۷ شهرداری در خصوص مجوز افتتاح حساب و دریافت تسهیلات نزد بانک آینده شعبه سنندج در قالب تهاتر بدهی ادارات به آن شهرداری در یک فرآیند سه جانبه ( دستگاه اجرایی بدهکار، شهرداری طلبکار، بانک عامل ) بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۴ نامه شماره ۱۹۶۸۹- ۹۷/۱۲/۲ شهرداری در خصوص مجوز افتتاح حساب و انتقال حساب و دریافت تسهیلات به مبلغ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال نزد بانک کشاورزی شعبه شهدا بانه در قالب تهاتر بدهی ادارات به آن شهرداری در یک فرآیند سه جانبه ( دستگاه اجرایی بدهکار، شهرداری طلبکار، بانک عامل ) بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۵  نامه شماره ۲۹/۹۵۴۳/۱/۶۵۲۱- ۹۷/۱۱/۲۵ فرمانداری شهرستان بانه در خصوص اعتراض به بند ۲ از مصوبات جلسه شماره ۳۰ ۹۷/۱۱/۹ این شورا موضوع واگذاری مغازه شماره ۱۲۱ پاساژ بهشت به صورت اجاره به مبلغ ۱۰/۶۵۰/۰۰۰ ریال به ماموستا علی عزیزی صاحب امتیاز و مدیرمسئول ماهنامه شهرخدا” مطرح و اعضاء مصوبه مذکور را کان لم یکن اعلام و با لغو آن موافقت نمودند.

۶  نامه شماره ۱۹۷۱۱- ۹۷/۱۲/۲ شهرداری در خصوص صورتجلسه فی مابین شهرداری بانه و معاون توسعه و مدیریت منابع موضوع ساخت و بهره برداری پردیس سینمایی ۳ سالنه مدرن در شهر بانه ( سینمای امید ) در فضای ۱۰۰۰ متر مربع بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با صورتجلسه مذکور موافقت نمودند. 

۷  نامه شماره ۱۸۵۹۹- ۹۷/۱۱/۱۶ شهرداری در خصوص واگذاری ادامه پروژه بلوار کاروانیان از بلوار عثمان آباد تا جاده دمامه از طریق فراخوان عمومی به پیمانکار واجد شرایط بررسی و اعضاء مشروط به رعایت ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۸  نامه شماره ۱۹۷۶۴- ۹۷/۱۲/۴ شهرداری در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار آقای محمد محمدی موضوع قرارداد شماره ۸۹۶۷ ۹۳/۵/۳۰ پروژه جدولگذاری و موزائیک فرش معابر سطح شهر بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل موقت شماره ۱۹۷۴۵ ۹۷/۱۲/۴ برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۹  نامه شماره ۱۹۵۲۶-۹۷/۱۱/۳۰ شهرداری در خصوص استرداد مبلغ ۵/۴۰۰/۰۰۰ ریال به آقای ماجد زینتی اضافه پرداختی به حساب آن شهرداری بابت هزینه حفاری بررسی و اعضاء با عنایت به اسناد و مدارک پیوستی برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۱۰  نامه شماره ۷۹- ۹۷/۱۰/۲ هیئت فوتبال شهرستان بانه در خصوص درخواست کمک مالی جهت برگزاری یک دوره مسابقات فوتسال جام شورا در رده های پایه بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مساعدت مبلغ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به هیئت مذکور موافقت نمودند.

۱۱  نامه شماره ۸۴۲/ب/۹۷- ۹۷/۱۱/۲۵ اداره ورزش و جوانان شهرستان بانه در خصوص کمک مالی هیئت کاراته این شهرستان بررسی و اعضاء با عنایت به انجام کمک های قبلی توسط باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بانه با مورد مذکور مخالفت نمودند.

۱۲  نامه شماره ۷۰/ت/۹۷- ۹۷/۱۱/۱۴ هیئت تکواندو شهرستان بانه در خصوص درخواست کمک مالی بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مساعدت مبلغ ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به هیئت مذکور و واریز به حساب شماره ۰۱۰۹۹۵۳۱۳۹۰۰۰ هیئت نزد بانک ملی شعبه شهدا موافقت نمودند.

۱۳اعضاء با تهیه و چاپ عملکرد شورا و شهرداری در سال ۱۳۹۷ موافقت نمودند.

۱۴-  بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۸ شورای اسلامی شهر بانه به مبلغ ۴/۵۸۴/۰۰۰/۰۰۰ ریال بررسی و به تصویب رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com