اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

مصوبات روز سه شنبه ۹ بهمن

دستورکار جلسه :

بررسی نامه های واصله

مذاکرات جلسه  :

آقای امینی رئیس شورا ضمن عرض خیرمقدم به میهمان و اعضای شورا، دستورکار جلسه را بررسی کرد نامه های واصله اعلام و از اعضاء خواست نظرات و پیشنهادات خود را اعلام نمایند. در پایان و پس از بررسی و تبادل نظر میان اعضاء تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

مصوبات :  

۱  نامه شماره ۱۲۶۲/۶/۲/۱۵۰۳ ۹۷/۱۱/۶ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بانه در خصوص درخواست مساعدت مالی جهت برگزاری سومین جشنواره کشوری هه لپه رکی به میزبانی شهر بانه بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مساعدت مبلغ ۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال موافقت نمودند. 

۲  نامه شماره ۱۷۹۵۴- ۶/۱۱/۹۷ شهرداری در خصوص صورتجلسه شماره ۱۷۷۴۹ ۹۷/۱۰/۱۵ موضوع تعیین تکلیف بخشی از بدهی های آن شهرداری در خصوص لزوم پرداخت طلب دوازده نفر از پیمانکاران دستمزدی پروژه های امانی بررسی و اعضاء مشرووط به رعایت ضوابط و مقررات قانونی با صورتجلسه مذکور موافقت نمودند.

۳ نامه شماره ۱۷۹۵۲- ۹۷/۱۱/۶ شهرداری در خصوص صورتجلسه شماره ۱۸۰۳۸ ۹۷/۱۱/۴ موضوع تعیین تکلیف بخشی از بدهی های آن شهرداری در خصوص حکم اجرایی صادره به خواسته خانم لیلا انوری ضیایی به طرفیت آن شهرداری با توجه به محکومیت شهرداری به تأمین مطالبات ایشان و همچنین طلب آقای ناصر صالح پور بابت خرید شن و ماسه پروژه های عمرانی بررسی و اعضاء مشرووط به فروش مغازه ها و املاک مدنظر از طریق آگهی مزایده عمومی و رعایت ضوابط و مقررات قانونی با صورتجلسه مذکور موافقت نمودند. ضمناً هر گونه تهاتر و واگذاری املاک و مغازه ها به صورت عرفی و با قیمت پایه به طلبکاران ممنوع و فاقد اعتبار خواهد بود.  

۴  نامه شماره ۱۷۹۵۸- ۹۷/۱۱/۶ شهرداری در خصوص صورتجلسه شماره ۱۸۹۱۸ ۹۷/۱۱/۳ موضوع تعیین تکلیف بخشی از بدهی های آن شهرداری در خصوص حکم صادره دادگستری به خواسته جبران خسارت محمد رحیم زاده بابت ملک در مسیر تعریض واقع در بلوار ورزش به طرفیت آن شهرداری و همچنین طلب آقای سعید رضوانی بابت خرید سیمان جهت پروژه های عمرانی بررسی و اعضاء مشرووط به فروش مغازه ها و املاک مدنظر از طریق آگهی مزایده عمومی و رعایت ضوابط و مقررات قانونی با صورتجلسه مذکور موافقت نمودند. ضمناً هر گونه تهاتر و واگذاری املاک و مغازه ها به صورت عرفی و با قیمت پایه به طلبکاران ممنوع و فاقد اعتبار خواهد بود.

۵  نامه شماره ۱۷۹۵۷- ۹۷/۱۱/۶ شهرداری در خصوص صورتجلسه شماره ۱۷۹۱۹ ۹۷/۱۱/۳ موضوع تعیین تکلیف بخشی از بدهی های آن شهرداری به آقای جوانمردی نماینده روزنامه جام جم و حکم صادره دادگستری به طرفیت شهرداری مربوط به مرحومه ژونا امانی و همچنین طلب آقای رحمت اله لاهورپور بابت حمل و تهیه مصـالح کارخانه آسفالت برابر قرارداد شماره ۳۷۳۱ ۹۶/۲/۲۵ بررسی و اعضاء مشرووط به فروش مغازه ها و املاک مدنظر از طریق آگهی مزایده عمومی و رعایت ضوابط و مقررات قانونی با صورتجلسه مذکور موافقت نمودند. ضمناً هر گونه تهاتر و واگذاری املاک و مغازه ها به صورت عرفی و با قیمت پایه به طلبکاران ممنوع و فاقد اعتبار خواهد بود.

۶  نامه شماره ۱۶۸۶۸- ۹۷/۱۰/۱۵ شهرداری در خصوص صورتجلسه شماره ۱۷۷۴۸ ۹۷/۱۰/۱۵ موضوع تعیین تکلیف بخشی از بدهی های آن شهرداری مربوط به چکهای تعهد شده بررسی و اعضاء مشرووط به فروش مغازه ها و املاک مدنظر از طریق آگهی مزایده عمومی و رعایت ضوابط و مقررات قانونی با صورتجلسه مذکور موافقت نمودند. ضمناً هر گونه تهاتر و واگذاری املاک و مغازه ها به صورت عرفی و با قیمت پایه به طلبکاران ممنوع و فاقد اعتبار خواهد بود.  ( ۵ رأی موافق- ۱ رأی ممتنع )

۷-  نامه شماره ۱۷۵۰۸- ۹۷/۱۰/۲۶ شهرداری در خصوص صورتجلسه شماره ۱۷۸۸۳ – ۹۷/۱۰/۲۶ موضوع تعیین تکلیف بخشی از بدهی های آن شهرداری مربوط به طلب آقای هادی ضیاءالدینی بابت فروش و نصب مجسمه میدان آزادی و طلب آقای سواره صالح زاده از شهرداری برابر قرارداد مشارکتی شماره ۲۰۶۲ – ۹۷/۲/۴ بابت تولید قطعات بتنی و همچنین خریداری مجموعه دستگاه خط تولید جدول و موزائیک و قطعات بتنی از آقای سواره صالح زاده به قیمت کارشناسی بررسی و اعضاء مشرووط به فروش مغازه ها و املاک مدنظر از طریق آگهی مزایده عمومی و رعایت ضوابط و مقررات قانونی با صورتجلسه مذکور موافقت نمودند. ضمناً هر گونه تهاتر و واگذاری املاک و مغازه ها به صورت عرفی و با قیمت پایه به طلبکاران ممنوع و فاقد اعتبار خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com