اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

مصوبات روز سه شنبه ۲ بهمن

دستورکار جلسه :

 بررسی بودجه و لایحه درآمدی سال ۱۳۹۸ شهرداری و سایر نامه های واصله

مذاکرات جلسه  :

 آقای امینی رئیس شورا ضمن خیرمقدم به میهمانان و اعضای شورا، دستورکار جلسه را بررسی نامه های واصله اعلام کرد و از اعضاء خواست نظرات و پیشنهادات خود را اعلام نمایند. در پایان و پس از بررسی و تبادل نظر میان اعضاء تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

 

۱  نامه شماره ۱۶۸۳۳ ۹۶/۰/۱۵ شهرداری در خصوص بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۸ آن شهرداری به مبلغ ۳۸۲/۹۳۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال بررسی و بودجه پیشنهادی به تصویب رسید. 

۲  نامه شماره ۱۷۰۸۸- ۹۷/۱۰/۱۸ شهرداری در خصوص واگذاری مدیریت پارک های سطح شهر ( معلم، ژینگه، فلسطین، آیلان، توحید، میدان آزادی، میدان شورا، چهارراه مهارت جنب بیمارستان رازی، تپه سوغانان، پارک شورا ) اعم از حفظ و نگهداری و مراقبت از محوطه و نظافت محل و سرویس بهداشتی از طریق اجاره محل دکه با رعایت تشریفات قانونی در ورودی پارک ها بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با واگذاری از طریق آگهی مزایده عمومی به قیمت کارشناسی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۳  نامه شماره ۱۷۲۵۷- ۹۷/۱۰/۲۰ شهرداری در خصوص واگذاری بازسازی کانیو بتنی داخل معابر آسفالته سطح شهر از طریق آگهی مناقصه عمومی به پیمانکاران واجد شرایط بررسی و اعضاء منوط به اطلاع رسانی از طریق جراید کثیرالإنتشار، سایت  و بنر برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۴  نامه شماره ۱۷۲۶۷- ۹۷/۱۰/۲۰ شهرداری در خصوص واگذاری بتن ریزی معابر سطح شهر خصوصاً معابر مناطق الحاقی از طریق آگهی مناقصه عمومی به پیمانکاران واجد شرایط بررسی و اعضاء منوط به اطلاع رسانی از طریق جراید کثیرالإنتشار، سایت  و بنر برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۵  نامه شماره ۱۷۲۶۰- ۹۷/۱۰/۲۰ شهرداری در خصوص واگذاری احداث کانال سنگی در مسیر چهارراه ترخان آباد تا رودخانه اصلی شهر از طریق آگهی مناقصه عمومی به پیمانکاران واجد شرایط بررسی و اعضاء منوط به اطلاع رسانی از طریق جراید کثیرالإنتشار، سایت  و بنر برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۶-  نامه شماره ۱۷۲۶۶- ۹۷/۱۰/۲۰ شهرداری در خصوص واگذاری پروژه لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر سطح شهر از طریق آگهی مناقصه عمومی به پیمانکاران واجد شرایط بررسی و اعضاء منوط به اطلاع رسانی از طریق جراید کثیرالإنتشار، سایت  و بنر برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com