اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

مصوبات جلسه ی روز چهارشنبه پنجم اسفند

دستورکار جلسه :
بررسی نامه های واصله

مذاکرات جلسه :
سی و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر بانه در روز چهارشنبه مورخه ۵/۱۲/۹۴ آغاز گردید.

مصوبات جلسه :
۱- نامه شماره ۲۲۰۷۹ – ۱/۱۲/۹۴ شهرداری در خصوص اجرای عملیات خط کشی و رنگ آمیزی معابر اصلی شهر از طریق مناقصه عمومی بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.
۲- نامه شماره ۱۹۵۵۰ – ۲۲/۱۰/۹۴ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۱۹۵۴۰ – ۲۲/۱۰/۹۴ مشتمل بر ۲ بند برسی و اعضاء با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور موافقت نمودند.
۳- نامه شماره ۲۱۶۱۵ – ۲۵/۱۱/۹۴ شهرداری در خصوص واریز درآمد اجاره پارکینگ آفتاب درخشان به حساب سازمان حمل و نقل همگانی بانه بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.
۴- نامه شماره ۲۲۰۸۱ – ۱/۱۲/۹۴ شهرداری در خصوص خرید ماسه شسته از طریق استعلام بهاء از مراکز فروش مصالح در راستای برنامه ریزی بودجه مصوب ۹۵ در بخش بتن ریزی و بهسازی معابر فرعی سطح شهر بررسی و اعضاء با مورد مذکور مخالفت نمودند.
– مصوب گردید خرید ماسه شسته از طریق فراخوان عمومی انجام شود.
۵- نامه شماره ۲۲۲۸۶ – ۴/۱۲/۹۴ شهرداری در خصوص واگذاری پروژه آسفالت و لکه گیری معابر سطح شهر به افراد و شرکت های دارای صلاحیت بررسی و اعضاء با واگذاری از طریق فراخوان عمومی موافقت نمودند.
۶- نامه شماره ۲۱۱۸۱ – ۱۸/۱۱/۹۴ شهرداری در خصوص بخشودگی عوارض ساختمان اطفاء حریق تحت مالکیت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بانه به مبلغ ۷۱۵/۴۳۴/۸۶۴ ریال با توجه به همکاری های آن اداره در پروژه های گردشگری شهرداری بررسی و مورد موافقت قرار گرفت.
۷- نامه شماره ۲۲۱۲۱ – ۲/۱۲/۹۴ شهرداری در خصوص واگذاری غرفه داخل پایانه مسافربری با قیمت کارشناسی به شرکت حمل و نقل مسافربری بین المللی بهار افشان مولوی جهت دایر نمودن دفتر، بررسی و اعضاء با اخذ تعهد محضری مشروط به داشتن مجوز حمل و نقل مسافر از پایانه با مورد مذکور موافقت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com