اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

مصوبات جلسه ی رسمی شورا در روز یکشنبه ۴ بهمن

 دستورکار جلسه :
بررسی نامه های واصله

مذاکرات جلسه :
سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر بانه روز یک شنبه مورخه ۳/۱۱/۹۴ آغاز گردید و سپس آقای وثوقی دستور کار جلسه را اعلام کرد که پس از بحث و تبادل نظر میان اعضاء ، تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

مصوبات جلسه :
۱- نامه شماره ۱۹۸۶۳ – ۲۷/۱۰/۹۴ شهرداری در خصوص پیشنهاد ۲۵ درصد تخفیف کلیه عوارضات به استثنای جرایم کمیسیون ماده صد به مناسبت ایام مبارک دهه فجر بررسی شد و اعضاء با اعمال تخفیف مذکور از ۱۲ بهمن ماه لغایت پایان سال جاری موافقت نمودند.
۲- نامه شماره ۱۹۶۲۷ – ۲۳/۱۰/۹۴ شهرداری در خصوص استرداد سپرده شرکت آبراه سیروان زاگرس موضوع قرارداد شماره ۴۲۳ – ۱۵/۱/۹۴ پروژه جدول گذاری معابر بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل موقت مورخه ۲۴/۸/۹۴ با استرداد سپرده شرکت مذکور موافقت نمودند.
۳- نامه شماره ۲۰۱۶۰ – ۱۳/۱۱/۹۴ شهرداری در خصوص پرداخت پاداش سنوات خدمتی و مانده مرخصی آقای شریف فتاحی از کارکنان مستعفی آن شهرداری به مبلغ ۸۰۹/۳۰۳/۸۷ ریال بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.
۴- نامه شماره ۲۰۲۳۵ – ۳/۱۱/۹۴ شهرداری در خصوص ساخت سوله ، احداث کارگاه تولید قطعات بتنی و خرید دستگاه نیمه اتوماتیک با هزینه احتمالی ۰۰۰/۰۰۰/۷۵۰ تومان با توجه به نیاز مبرم در خودکفایی تولید قطعات بتنی و همچنین لزوم انجام اقدامات لازم در خصوص درآمد پایدار بررسی و اکثریت اعضاء برابر ضوابط و آئین نامه مالی شهرداری ها با مورد مذکور موافقت نمودند.
۵- نامه شماره ۱۹۷۰۲ – ۲۴/۱۰/۹۴ شهرداری در خصوص تهیه اقلام تزئیناتی و تبلیغاتی جهت تزئینات سطح شهر به مناسبت ایام دهه فجر به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۸۰۰ ریال بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات با مورد مذکور موافقت نمودند.
۶- نامه شماره ۱۹۲۷۲ – ۱۹/۱۰/۹۴ در خصوص تمدید اجاره مغازه شماره ۱۷۰ مجتمع بهشت بانه به آقای رسول رسول زاده با توجه به وضعیت نامناسب مالی و بیماری فرزندش بررسی و اعضاء با تمدید اجاره برابر قیمت کارشناسی دادگستری موافقت نمودند.
۷- نامه شماره ۱۹۳۷۵ – ۲۰/۱۰/۹۴ شهرداری در خصوص واگذاری مغازه شماره ۶ پاساژ یاس به آقای جمال علی دوست از طریق ترک تشریفات مزایده با توجه به دو مرحله اعلام آگهی مزایده و عدم شرکت کننده بررسی و اعضاء با مورد مذکور مخالفت و خواستار تجدید فراخوان شدند.
۸- درخواست خانم مریم محمدکریمی به شماره ثبت ۲۰۷۰ – ۲۳/۱۰/۹۴ نویسنده و مولف کتاب کودک مبنی چاپ و انتشار کتابهای ” شاری پاک” و ” شاره که مان مالمانه ” در زمینه پیامهای تربیتی به کودکان و نوجوانان و پیشنهاد مساعدت در انتشار و خرید آنها بررسی و اکثریت اعضاء با خرید تعداد ۱۰۰۰ جلد از کتابهای مذکور توسط شهرداری منوط به درج ” سفارش شهرداری و شورای اسلامی شهر بانه ” بر جلد کتاب ها موافقت نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com