اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

مصوبات جلسه رسمی شورا در ۲۴ تیر ماه

دستورکار جلسه :
۱- بررسی نامه های واصله
۲- بررسی مشکلات زمین های بختیاری

مذاکرات جلسه :
آقای عزیزپور رئیس شورا ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران در این ماه پر خیر و برکت ، دستور کار جلسه را اعلام و از اعضاء خواست ضمن بررسی موارد مطروحه نظرات خود را اعلام نمایند . در ادامه پس از بحث و تبادل نظر میان اعضاء تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

ا د- مصوبات جلسه :
۱- نامه شماره ۷۸۲۶ – ۲۴/۴/۹۴ شهرداری در خصوص قرارداد شماره ۷۸۱۹ – ۲۴/۴/۹۴ موضوع خرید و نصب مجسمه به نام استاد هادی ضیاء الدینی مطرح و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.
۲- پرونده زمین های بختیاری به واحد حقوقی شهرداری جهت بررسی و اعلام نظر در اسرع وقت ارجاع و مقرر گردید شهرداری با استانداری در مورد موضوع مکاتبه نماید.
۳- نامه شماره ۲۴۲۶ – ۲۴/۱۲/۹۴ شهرداری در خصوص صورتجلسه واگذاری معبر متروکه به شماره ۲۰۹۵۱ – ۱۴/۱۲/۹۳ موضوع واگذاری ۷۲/۱۹ متر مربع معبر متروکه به …..جهت الحاق در پلاک ثبتی ۵/۱۸۰۵ اصلی واقع در محله مسجد امام غزالی بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات با مورد مذکور موافقت نمودند.
۴- نامه شماره ۷۵۶۵ – ۲۱/۴/۹۴ شهرداری موضوع استرداد مبلغ ۰۰۰/۴۳۰/۲۹ ریال به اهالی کوچه البرز ۱۳ واقع در محله مسجد امام شافعی با توجه به عدم نصب انشعاب آب بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.
۵- نامه شماره ۶۲۶۹ – ۱/۴/۹۴ شهرداری در خصوص صورتجلسه توافقی شماره ۳۲۰۴ – ۲۳/۲/۹۴ به نام آقای …. موضوع ساختمان در مسیر تعریض نامبرده واقع در میدان بویین بررسی و مورد موافقت قرار گرفت.
۶- نامه شماره ۷۰۳۹ – ۱۳/۴/۹۴ شهرداری در خصوص صورتجلسه واگذاری معبر متروکه به شماره ۶۶۶۸ – ۷/۴/۹۴ موضوع واگذاری ۴۰/۲۹ متر مربع معبر متروکه به آقای …. واقع در ضلع شرقی شهرک توحید بررسی و به تصویب رسید.
۷- نامه شماره ۵۷۷۹ – ۲۵/۳/۹۴ شهرداری در خصوص صورتجلسه توافقی مابین شهرداری و آقای …. به شماره ۵۷۰۵ – ۲۴/۳/۹۴ موضوع احداث مجتمع تجاری بررسی و به تصویب رسید.
۸- نامه شماره ۵۹۱۶ – ۲۶/۳/۹۴ شهرداری در خصوص نصب دوربین های کنترل ترافیک توسط شهرداری و انجام مراحل تحویل آن به مدیریت راهور بررسی و اعضاء با آن موافقت نمودند.
۹- نامه شماره ۶۹۵۰ – ۱۱/۴/۹۴ شهرداری در خصوص مجوز رنگ آمیزی جداول معابر و پارکهای سطح شهر از طریق فراخوان عمومی از شرکت ها و اشخاص واجد شرایط بررسی و با آن موافقت گردید.
۱۰- نامه شماره ۶۷۰۵ – ۷/۴/۹۴ شهرداری در خصوص استرداد مبلغ ۷۲۰/۷۴۸/۷ ریال به آقای … با توجه به انصراف از اخذ پروانه ساختمانی بررسی و با استرداد آن موافقت گردید.
۱۱- مقرر گردید شورا برابر ضوابط مالی از طریق فراخوان عمومی اقدام به جذب حسابرس از بین حسابرسان رسمی واجد شرایط نماید.
۱۲- نامه شماره ۵۸۷۱ – ۲۶/۳/۹۴ شهرداری در خصوص عقد قرارداد خرید بتن آماده از طریق استعلام بهاء از کارگاه های بتن آماده سطح شهر بررسی و اعضاء با آن موافقت نمودند.
۱۳- نامه شماره ۵۲۶۶ – ۱۸/۳/۹۴ شهرداری در خصوص تنظیم متمم قرارداد اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح بلوار مرزبانان با شرکت آرمان راه غرب به مدت یک سال موضوع نظارت کارگاهی بررسی و با آن موافقت گردید.
۱۴- نامه شماره ۶۷۴۴ – ۸/۴/۹۴ شهرداری در خصوص فراخوان جدول گذاری و محوطه سازی بوستان و پارکهای محله ای سطح شهر جهت واگذاری به پیمانکاران دارای صلاحیت بررسی و اعضاء با آن موافقت نمودند.
۱۵- نامه شماره ۵۹۱۸ – ۲۶/۳/۹۴ شهرداری در خصوص تشریفات فراخوان اجاره و پخت کارخانه آسفالت شهرداری به اشخاص و شرکت های دارای صلاحیت با توجه به محدودیت فصل عمرانی و نیاز تولید آسفالت در راستای تعهدات باقیمانده بودجه مصوب سال ۹۴ از طریق فراخوان محدود بررسی و اعضاء با آن موافقت نمودند.
۱۶- نامه شماره ۷۳۹۳ – ۲۰/۴/۹۴ شهرداری در خصوص افتتاح حساب توسط آن شهرداری در بانک سرمایه شعبه سنندج به منظور اختصاص تسهیلات بانکی جهت اجرای مراحل مدیریت جامع پسماند و مقدمات اجرایی پردازش مکانیکال به روش بیوگاز راکتوری بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com