اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

سی و چهارمین جلسه شورا در چهارشنبه ۲ اسفند۹۶

بررسی نامه های واصله

 آقای اعتماد رئیس شورا ضمن خیرمقدم به حاضرین، دستورکار جلسه را اعلام کرد که پس از بررسی و اظهارنظر اعضاء تصمیماتی به شرح زیر اتخاذ گردید.

 مصوبات :  

۱– نامه شماره ۲۱۶۰۵  ۹۶/۱۱/۹ شهرداری در خصوص درخواست آقای ….. مبنی بر مساعدت مالی به مبلغ ۷۰میلیون ریال جهت اجرای پروژه تحقیقاتی نقش مولفه های تاب آوری شهری در کاهش خسارات ناشی از زلزله بررسی شد و اعضاء با مورد مذکور مخالفت نمودند. 

 ۲– نامه شماره ۲۲۲۱۶  ۹۶/۱۱/۱۸ شهرداری در خصوص استرداد مبلغ ۳/۶۵۳/۴۳۰ریال به آقای رزگار مجیدی اضافه پرداختی به حساب آن شهرداری بررسی شد و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند. 

۳نامه شماره ۲۲۱۶۷  ۹۶/۱۱/۱۷ شهرداری در خصوص استرداد مبلغ ۱۸میلیون ریال به خانم شکوفه امینی اضافه پرداختی به حساب آن شهرداری بابت جریمه کمیسیون ماده صد بررسی شد و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۴نامه شماره ۲۲۵۱۵  ۹۶/۱۱/۲۳شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۲۲۴۳۱  ۹۶/۱۱/۲۱ مشتمل بر۴ ردیف بررسی شد و اعضاء با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور موافقت نمودند.

۵نامه شماره ۲۲۵۱۵  ۹۶/۱۱/۲۳ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۲۲۴۶۴  ۹۶/۱۱/۲۱ مشتمل بر۶ ردیف بررسی شد و اعضاء با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور موافقت نمودند. 

۶نامه شماره ۲۲۷۲۰  ۹۶/۱۱/۲۱ شهرداری در خصوص استرداد مبلغ ۱/۱۶۵/۰۰۰ریال به آقای خالد خلیل نژاد اضافه پرداختی به حساب آن شهرداری بابت عوارض سالیانه خودرو بررسی شد و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند. 

۷- نامه شماره ص/۳۴/۲۹۳۱/۹۶ – ۹۶/۱۱/۲۸ امور آب و فاضلاب شهری بانه در خصوص اخذ ۵ ریال به بهای هر لیتر آب مصرفی از مشترکین بررسی شد و اعضاء با مورد مذکور مخالفت نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com