اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

سوم اسفند ۱۴۰۰

 

نطق ها و مذاکرات:

پیرو دعوتنامه شماره ۱۵۵۱ – ۱۴۰۰/۱۲/۲ جلسه شورا آغاز گردید. آقای ابراهیم لطفی رئیس محترم شورا ضمن خیرمقدم به حاضرین دستورکار جلسه را اعلام که پس از بررسی و بحث و تبادل نظر تصمیمات زیر اتخاذ گردید:

مصوبات:

  1. نامه شماره ۲۳۸۰۳ – ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ شهرداری بانه در خصوص لکه گیری آســــفالت معابر از طریق پیمانکار به صورت امانی بررسی و اعضاء با اقدام از طریق فراخوان عمومی موافقت نمودند.  
  1. نامه شماره ۲۳۸۱۴ – ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ شهرداری بانه در خصوص دیوارچینی و احداث کانال آبراهه فضای رودخانه اصلی شهر از طریق پیمانکار بررسی و اعضاء با اقدام از طریق فراخوان عمومی موافقت نمودند.
  2. نامه شماره ۲۳۸۱۶ –۱۴۰۰/۱۱/۲۴ شهرداری بانه در خصوص اجاره یک دستگاه ورتیکن جهت برداشت آسفالت بررسی و اعضاء مشروط به برنامه ریزی دقیق و اطمینان از تهیه آسفالت جهت روکش آسفالت با مورد مذکور موافقت نمودند.
  3. نامه شماره ۲۳۷۹۸ – ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ شهرداری بانه در خصوص احداث پارک در سطح شهر از طریق پیمانکار بررسی و اعضاء مشروط به تعریف کامل پروژه و ارسال نقشه های طراحی و برآورد هزینه ها جهت تأیید، با اقدام از طریق فراخوان عمومی موافقت نمودند.
  4. نامه شماره ۲۳۸۰۴ – ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ شهرداری بانه در خصوص مناسب سازی و استاندارد سازی ستهای بازی، وسایل ورزشی و فایبر گلاس های داخل پارکها بررسی و اعضاء با اقدام از طریق استعلام بهاء موافقت نمودند.
  5. ۶. نامه شماره ۲۳۸۰۵ – ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ شهرداری بانه در خصوص اجاره بیل مکانیکی جهت انجام امورات عمرانی بررسی و اعضاء با اقدام از طریق فراخوان عمومی موافقت نمودند.

۷. نامه شماره ۲۲۴۵۰ – ۱۴۰۰/۱۱/۲شهرداری در خصوص بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۱ آن شهرداری به مبلغ ۱/۲۰۰/۲۸۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال مطرح و اعضاء با بودجه پیشنهادی موافقت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com