اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

سومین جلسه رسمی شورا در سال ۹۴

بخشی از مصوبات جلسه مورخه ۲۵ فروردین

– نامه شماره ۱۰۵۲ – ۲۵/۱/۹۴ شهرداری در خصوص اجرای پروژه احداث کانیواهابا استفاده از سنگفرش کیوبیک در معابر آسفالتی از طریق فراخوان مناقصه محدود به شرکت های واجد شرایط بررسی و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.

– نامه شماره ۱۰۵۳ – ۲۵/۱/۹۴ شهرداری در خصوص اجاره و بکارگیری مجموعه کامل فنیشر پخش آسفالت به همراه اکیپ کامل پخش بررسی و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.

– نامه شماره ۱۰۵۴ – ۲۵/۱/۹۴ شهرداری در خصوص فراخوان خرید و نصب سوله جهت تأسیسات ساختمانی پروژه پردازش و تفکیک در مقصد شهری بررسی و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.

– تفاهم نامه منعقده فی مابین شورای اسلامی شهر، شهرداری و انتشاراتی مانگ، تصویب و اعضاء با پرداخت هزینه چاپ کتاب فرهنگ اصطلاحات ( فه ر هه نگی په ند ) به نویسندگی آقای اسماعیل زارعی موافقت نمودند.

– نامه شماره ۴۰۷۰/۲۴/۵۸۱۱ – ۲۳/۹/۹۳ گروه های آموزشی متوسطه شهرستان بانه موضوع مساعدت در تهیه سیستم کامپیوتری برای آن واحد آموزشی بررسی و اعضاء با خرید یک سیستم کامپیوتری کامل توسط شهرداری و اهداء به گروه های آموزشی موافقت نمودند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com