اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

روز ۲۰ بهمن

 

مذاکرات:

پیرو دعوتنامه شماره ۱۴۸۱ – ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ جلسه شورا آغاز گردید. سپس آقای ابراهیم لطفی رئیس شورا ضمن خیرمقدم به حاضرین، بر حضور هر چه پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و شرکت کلیه اعضا در راهپیمایی تأکید نمودند. سپس دستورکار جلسه را اعلام کرد و در خصوص بررسی بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۱ شهرداری بانه بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

آقای احمدی مدیر عمران شهرداری به تشریح کامل بودجه سال ۱۴۰۱ پیشنهادی شهرداری بانه، در خصوص امور عمرانی صحبت کرد و آقای خسروی نیز در زمینه نحوه کسب درآمد و وصول درآمد پیش بینی شده مواردی را منجمله موضوع عوارض کسب و پیشه، شناسای کدهای درآمدی، فعال نمودن کمیسیون منظر و زیبایی، انجام عملیات مربوط به هدایت آبهای سطحی، انجام ۳۷ هزاز متر مربع بتن ریزی معابر با توجه به دریافت خودیاری از مردم در سالهای گذشته، پرداخت هر چه سریعتر بدهی پیمانکاران با توجه به انجام بیشتر امورات عمرانی شهرداری توسط پیمانکاران و پرداخت نشدن بدهی های آنان در سال های گذشته و امکان عدم شرکت های پیمانکاری در فراخوان های سال آینده مطالبی را ارائه داد.

ادامه بحث و تبادل نظر پیرامون بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۱ شهرداری بانه و اتخاذ تصمیم مناسب در این خصوص به جلسات بعدی موکول شد.

مصوبات:

۱. با عنایت به اعلام هیأت تطبیق مصوبات مبنی بر ارسال لایحه درآمدی سال ۱۴۰۱ شهرداری بانه مصوب در بند ۱ صورتجلسه شماره ۲۹ – ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ با کد رهگیری ۴۰۰۴۰۰۰۳۸۶۳۱۰۱ ، مقرر گردید لایحه مذکور از طریق سامانه ارسال گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com