اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

روز شنبه ۲۵ خرداد

دستورکار جلسه:

بررسی نامه های واصله

مذاکرات جلسه:

آقای امینی رئیس شورا با عرض خیر مقدم به حاضرین و آرزوی موفقیت در خدمات رسانی بیشتر به شهروندان و تلاش مضاعف در توسعه و آبادانی شهر، دستورکار جلسه را اعلام که پس از بررسی و تبادل نظر میان اعضاء تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

 مصوبات:  

۱نامه شماره ۲۷۴۸۵ ۲۵/۳/۹۸ شهرداری در خصوص پرداخت حق الجلسه اعضای کمیسیون های مزایده و مناقصه وفق آئین نامه تعیین میزان و نحوه پرداخت حق الجلسه اعضای کمیسیون های موضوعه مصرح در قوانین و مقررات که بر مبنای ماده ۲۲ آئین نامه مالی شهرداریها توسط وزارت کشور تعیین و طی نامه شماره ۱۲۸۲۲۵ ۱۷/۷/۹۷ ابلاغ گردیده است بررسی و اعضاء با اقدام برابر ضوابط و مقررات قانونی موافقت نمودند. 

۲نامه شماره ۲۶۸۸۰ ۱۹/۳/۹۸ شهرداری در خصوص تفاهم نامه فی مابین شهرداری بانه و آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ویراکار موضوع احداث گلخانه ای در محوطه گلخانه شهرداری جهت آموزش هنرجویان و در اختیار نهادن تولیدات آن بدون پرداخت وجه به شهرداری بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند. 

۳نامه شماره ۲۷۱۱۷ ۲۱/۳/۹۸ شهرداری در خصوص درخواست آقای واحد هوشیار از کارکنان واحد آتش نشانی مبنی بر نیاز به مساعدت مالی جهت مداوای فرزند بیمارش بررسی و اعضاء با پرداخت مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۵۰ ( پنجاه میلیون ) ریال از محل ماده ۱۷ به نامبرده با رعایت ضوابط و مقررات مالی موافقت نمودند.

۴نامه شماره ۲۱۵۲۹ ۲۸/۱۲/۹۷ شهرداری در خصوص واگذاری یکی از واحدهای اداری طبقه هفتم مجتمع تجاری بهشت به خبرگزاری هانا خبر شهرستان بانه به مدت ۳ سال و بدون پرداخت اجاره بررسی و اعضاء با عنایت به داشتن مغایرت قانونی موضوع با مورد مذکور مخالفت نمودند

۵نامه شماره ۲۵۳۳۱ ۲۹/۲/۹۸ شهرداری در خصوص واگذاری پارک مسافر به صورت اجاره با قیمت کارشناسی به مدت ۲ سال از طریق آگهی مزایده عمومی بررسی و اعضاء با واگذاری مدیریت پارکینگ پارک مسافر به سازمان حمل و نقل موافقت نمودند.

۶نامه شماره ۲۵/۲۲۹۳/۱/۶۵۲۱-۱۳/۳/۹۸ فرمانداری شهرستان بانه در خصوص اعتراض به بندهای ۳ ( واگذاری سالن بانوان جهت تکمیل و بهره برداری به سرمایه گذار بخش خصوصی ) و ۶ ( تبصره ۳ ماده واحده قانون ایجاد تسهیلات برای توسعه طرح های فاضلاب و بازسازی شبکه های آب شهری ) از مصوبات جلسه شماره ۳ ۲۸/۲/۹۸ این شورا بررسی و اعضاء مصوبات مذکور را به علت داشتن مغایرت قانونی کان لم یکن اعلام و با لغو آنها موافقت نمودند.

۷نامه شماره ۲۱۳۱۲۰- ۱۱/۳/۹۸ انجمن صنفی کارگران ساختمانی شهرستان بانه در خصوص درخواست مساعدت مالی به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۵۰ ریال جهت جبران بخشی از هزینه های انجمن و اعضاء در راستای ارج نهادن به جایگاه و منزلت کارگر و جامعه کارگری وفق ضوابط و مقررات مالی با مساعدت مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۵۰ ( پنجاه میلیون ) ریال از محل ماده ۱۷ موافقت نمودند.

۸نامه شماره ۲۷۲۲۸- ۲۲/۳/۹۸ شهرداری در خصوص اجرای تبصره ۴ ماده قانون تعیین وضعیت املاک ۱۳۶۷ جهت اخذ عوارض تبصره ۴ برابر مستحدثات موجود در محدوده ۴۳۳ هکتار الحاقی با ضریب پیشنهادی ( عرصه ×p ×۳۰ ) بررسی و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.

۹نامه شماره ۲۶۸۲۴- ۱۸/۳/۹۸ شهرداری در خصوص درخواست انجمن پاژین مبنی بر تأمین هزینه دوربین فیلمبرداری و عکاسی بررسی و اعضاء با مساعدت مالی به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۵۰ ( پنجاه میلیون ) ریال از محل ماده ۱۷ با رعایت ضوابط و مقررات قانونی موافقت نمودند. 

۱۰نامه شماره ۲۵۶۸۹- ۱/۳/۹۸ شهرداری در خصوص تهیه خوار و بار ( برنج، روغن، قند و چای ) در قالب سبد کالای خوراکی به مناسبت ماه مبارک رمضان جهت کلیه نیروهای خدوم و زحمتکش آن شهرداری و سازمانهای تابعه به ازای هر نفر تا سقف ۰۰۰/۰۰۰/۳ ریال بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۱۱نامه شماره ۲۶۴۳۳- ۹/۳/۹۸ شهرداری در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار شرکت بارمان اساس اروند پروژه احداث پارک عثمان آباد موضوع قرارداد شماره ۱۱۹۰۳ ۷/۶/۹۷ بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل موقت شماره ۲۶۴۱۱ ۹/۳/۹۸ برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۱۲نامه شماره ۲۵۸۳۸- ۱/۳/۹۸ شهرداری در خصوص استرداد مبلغ ۰۰۰/۶۰۰/۴۳ ریال به آقای فریبرز الهی پیمانکار پروژه مجتمع تجاری پانیذ واریزی به حساب آن شهرداری بابت هزینه حفاری با توجه به عدم انجام حفاری در مسیر بررسی و اعضاء با رعایت ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۱۳نامه شماره ۲۵۶۵۳- ۳۱/۲/۹۸ شهرداری در خصوص درخواست آقای آکام صالحی دبیر منطقه ششم کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی موضوع واگذاری اتاقی در محل دفتر شورا به عنوان دفتر امورات جوانان و نخبگان بررسی و اعضاء با مورد مذکور مخالفت نمودند.

۱۴نامه شماره ۲۴۱۹۵- ۱۶/۲/۹۸ شهرداری در خصوص برگزاری مزایده سالن ورزشی بانوان جنب سالن مدیریت بحران شهرداری به صورت اجاره به مدت ۳ سال و برابر قیمت کارشناسی و با توجه به نیمه کاره بودن سالن، تهاتر هزینه کرد توسط برنده مزایده با مبلغ اجاره پیشنهادی با نظارت واحدهای عمران و املاک آن شهرداری در صورت اتمام و تکمیل سالن بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۱۵-نامه شماره ۲۵۲۵۱- ۲۹/۲/۹۸ شهرداری در خصوص صورتجلسه توافقی فی مابین آن شهرداری و آقای بختیار علیزاده وکیل قانونی شرکت های تعاون روستایی شهر بانه به شماره ۲۵۲۴۹ – ۲۹/۲/۹۸ موضوع تغیر کاربری عرصه پلاک ۱ فرعی از ۱۲۷۱-اصلی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com