اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

دوم اسفند ۱۴۰۰

 

نطق ها و مذاکرات:

پیرو دعوتنامه شماره ۱۵۳۶ – ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ جلسه شورا آغاز گردید. سپس آقای ابراهیم لطفی رئیس محترم شورا ضمن خیرمقدم به حاضرین، دستورکار جلسه را اعلام کرد که پس از بررسی و بحث و تبادل نظر تصمیمات زیر اتخاذ گردید:

۶– مصوبات:

  1. نامه شماره ۲۳۵۵۲ – ۱۴۰۰/۱۱/۱۹ شهرداری بانه در خصوص کمیسیون معاملات شماره ۲۳۵۴۹ – ۱۴۰۰/۱۱/۱۹ به نام عزت الله سرشیوی بررسی و اعضاء با تصمیم اتخاذ شده در کمیسیون مذکور موافقت نمودند.                 
  1. با عنایت به درخواست هیأت تطبیق مصوبات شهرستان مبنی بر حذف موارد مغایر با آرای دیوان عدالت اداری و بخشنامه های ابلاغی وزارت کشور در لایحه درآمدی سال ۱۴۰۱ شهرداری بانه مصوب در بند ۱ صورتجلسه شماره ۲۹ – ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ اعضاء با اصلاح موارد اعلامی موافقت و مقرر گردید لایحه اصلاحی از طریق سامانه به هیأت تطبیق مصوبات شهرستان ارسال گردد.
  2. نامه شماره ۲۳۱۷۲ – ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ شهرداری بانه در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار شرکت تیشک هه تاو کردستان موضوع قرارداد شماره ۴۰۳۲۰-۹۸/۸/۱۸ پروژه پلاک کوبی معابر سطح شهر بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل قطعی شماره ۲۳۱۶۶-۱۴۰۰/۱۱/۱۴ برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.   
  3. نامه شماره ۲۲۴۱۳- ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ شهرداری بانه در خصوص پرداخت پاداش و سنوات خدمت و مانده مرخصی آقای احمد علیاری کارگر رسمی بازنشسته آن شهرداری به مبلغ ۸۱۶/۵۴۴/۷۴۴/۱ ریال بررسی و اعضاء با عنایت به نامه شماره ۵۴۶۵۸/۳۲/۶۵ – ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  4. نامه شماره ۲۲۴۱۴- ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ شهرداری بانه در خصوص پرداخت پاداش و سنوات خدمت و مانده مرخصی آقای عطا فلاحی بانه کارگر رسمی بازنشسته آن شهرداری به مبلغ ۳۹۸/۵۱۳/۵۴۹/۱ ریال بررسی و اعضاء با عنایت به نامه شماره ۵۴۶۵۵/۳۲/۶۵ – ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  5. ۶. نامه شماره ۱۴۹۴۸ – ۱۴۰۰/۷/۶ شهرداری بانه در خصوص صدور مجوز انجام عملیات اجرایی احداث سینما پردیس (سینما امید) به صورت امانی و واگذاری انجام عملیات اجرایی پروژه به پیمانکار واجد شرایط به صورت استعلام بهاء و خرید مصالح مورد نیاز پروژه بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  6. ۷. نامه شماره ۲۳۴۲۹ – ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ شهرداری بانه در خصوص کمیسیون معاملات شماره ۲۳۴۱۴ – ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ به نام ورثه مرحوم حسن درخشانی به وکالت آقای کامران درخشانی بررسی و اعضاء با تصمیم اتخاذ شده در کمیسیون مذکور موافقت نمودند.
  7. ۸. نامه شماره ۲۳۴۳۱ – ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ شهرداری بانه در خصوص کمیسیون معاملات شماره ۲۳۴۱۶ – ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ به نام آقای هادی خدری بررسی و اعضاء با تصمیم اتخاذ شده در کمیسیون مذکور موافقت نمودند.
  8. ۹. نامه شماره ۲۳۴۲۷ – ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ شهرداری بانه در خصوص کمیسیون معاملات شماره ۲۳۴۱۲ – ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ به نام آقای محمدرضا فتاحی بررسی و اعضاء با تصمیم اتخاذ شده در کمیسیون مذکور موافقت نمودند.
  9. نامه شماره ۲۳۴۲۸ – ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ شهرداری بانه در خصوص کمیسیون معاملات شماره ۲۳۴۱۳ – ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ به نام آقای بابان رفاعی بررسی و اعضاء با تصمیم اتخاذ شده در کمیسیون مذکور موافقت نمودند.

۱۱. نامه شماره ۲۳۴۳۴ – ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ شهرداری بانه در خصوص کمیسیون معاملات شماره ۲۳۴۱۷ – ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ به نام آقای عبدالکریم رحمانی بررسی و اعضاء با تصمیم اتخاذ شده در کمیسیون مذکور موافقت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com