اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

دومین جلسه رسمی در تاریخ ۷ اردیبهشت

دستورکار جلسه:

بررسی نامه های واصله

 مذاکرات جلسه:

آقای امینی رئیس شورا ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین دستورکار جلسه را اعلام کرد که پس از بررسی و تبادل نظر میان اعضاء تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

 مصوبات:  

۱نامه شماره ۲۲۶۷۶ ۹۸/۱/۲۴ شهرداری در خصوص ساخت تندیس شهیدان قادرخانزاده و نصب در یکی از میادن سطح شهر در راستای اجرای مصوبات ستاد کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان بررسی شد و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۲نامه شماره ۲۲۳۹۷ ۹۸/۱/۲۱ شهرداری در خصوص درخواست واحد آتش نشانی مبنی بر عقد قرارداد با استخر جهت تمرین غواصی و شنا بررسی شد و اعضاء با عقد قرارداد یک دوره سه ماهه برابر ضوابط و مقررات قانونی موافقت نمودند.

۳نامه شماره ۲۲۴۰۰ ۹۸/۱/۲۱ شهرداری در خصوص کمک مالی به سیل زدگان بارش های اخیر نزولات آسمانی در اقصی نقاط کشورمان بررسی شد و اعضاء با کمک مالی به مبلغ پنجاه میلیون ریال و واریز به شماره حساب اختصاص داده شده موافقت نمودند. 

۴نامه شماره ۲۲۱۲۸ ۹۸/۱/۱۵ شهرداری در خصوص درخواست مساعدت مالی هیئت ورزشهای نابینایان و کم بینایان شهرستان بانه جهت اجرای مسابقات ورزشی دومینو ویژه نابینایان و کم بینایان غرب کشور بررسی شد و اعضاء با رعایت ضوابط و مقررات مالی با کمک مالی به مبلغ چهل میلیون ریال و واریز به شماره حساب هیئت مذکور موافقت نمودند.

۵نامه شماره ۲۳۳۱۵- ۹۸/۲/۵ شهرداری در خصوص درخواست آقای انور زارعی به نمایندگی از کانون تبلیغاتی نگارین هنر مبنی تغییر مکان ۱۴ عدد تابلو تبلیغاتی سطح شهر با توجه به عدم درآمدزایی برای شهرداری و شرکت مذکور بررسی شد و اعضاء با جابه جایی تابلوها موافقت نمودند. 

۶نامه شماره ۲۲۹۸۶- ۹۸/۱/۲۸ شهرداری در خصوص درخواست کمک مالی آقای جمال رحیم پور که در سنوات گذشته در واحد فضای سبز آن شهرداری مشغول به کار بوده و بر اثر حادثه تصادف با موتور سیکلت دچار مصدومیت شده است، جهت پرداخت هزینه های پزشکی و انجام عمل جراحی بررسی و اعضاء وفق ضوابط و مقررات مالی با مساعدت مبلغ بیست میلیون ریال به نامبرده موافقت نمودند.

۷نامه شماره ۲۲۵۴۰- ۹۸/۱/۲۲ شهرداری در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار شرکت سازه ترابر ایرانیان موضوع قرارداد شماره ۱۷۲۰۴ ۹۴/۹/۱۲ پروژه احداث ساختمان غسالخانه مزار سلیمان بگ بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل قطعی شماره ۲۲۵۲۹ ۹۸/۱/۲۲ با مورد مذکور موافقت نمودند.

۸نامه شماره ۲۱۲۲۱- ۹۷/۱۲/۲۳ شهرداری در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار شرکت معماران شایاکهن کردستان موضوع قرارداد شماره ۳۷۶۹ ۹۶/۲/۲۵ پروژه احداث ساختمان آتش نشانی بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل قطعی شماره ۲۱۱۷۱ ۹۷/۱۲/۲۲ با مورد مذکور موافقت نمودند. 

۹نامه شماره ۲۱۲۲۳- ۹۷/۱۲/۲۳ شهرداری در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار شرکت آبراه سیروان زاگرس موضوع قرارداد شماره ۹۳۶۵ ۱۱/۵/۹۶ پروژه عملیات پیاده روسازی و جدول گذاری معابر سطح شهر بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل قطعی شماره ۲۱۱۴۵ ۹۷/۱۲/۲۲ با مورد مذکور موافقت نمودند. 

۱۰نامه شماره ۴۱- ۹۸/۱/۲۲ سازمان حمل و نقل همگانی بانه و حومه در خصوص بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۸ آن سازمان بررسی شد و اعضاء با بودجه پیشنهادی موافقت نمودند.

۱۱نامه شماره ۲۲۹۱۷- ۹۸/۱/۲۷ شهرداری در خصوص واگذاری پارکینگ طبقاتی مجتمع تجاری بهشت بانه از طریق آگهی مزایده عمومی با قیمت کارشناسی و به صورت اجاره به مدت ۲ سال با توجه به انصراف مستأجر قبلی و فسخ قرارداد بررسی شد و اعضاء مشروط به موظف شدن مستأجر به تأمین تجهیزات مورد نیاز پارکینگ با مورد مذکور موافقت نمودند. 

۱۲نامه شماره ۲۳۱۹۷- ۹۸/۲/۴ شهرداری در خصوص تفاهم نامه آن شهرداری و شهرداری کانی سور مبنی بر خرید قیر با قیمت توافقی بررسی شد و اعضاء با تفاهم نامه مذکور مخالفت نمودند.

۱۳-نامه شماره ۲۲۵۵۶- ۹۸/۱/۲۲ شهرداری در خصوص واگذاری قطعه شماره ۹۳ شهرک آزادگان ۳ برابر قیمت کارشناسی و جواز رایگان ۱ طبقه بابت مابه التفاوت قیمت کارشناسی و مبلغ واریزی از طرف شرکت رفیع سازان در قبال قطعه ۸۰ شهرک مولوی ( طی صورتجلسه بازگشایی شماره ۱۱۰۷۴ – ۹۷/۵/۲۴ با قیمت ۰۰۰/۰۰۰/۲۰۵/۱ ریال به شرکت رفیع سازان واگذار گردید ) که قبلاً طی سنوات گذشته به شخص دیگری واگذار شده است بررسی شد و اعضاء با مورد مذکور مخالفت نمودند. در ضمن مصوب گردید قطعه زمین شماره ۹۳ با قیمت کارشناسی و از طریق آگهی مزایده عمومی به فروش برسد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com