اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

دوشنبه ۵ آبان

نطق ها و مذاکرات:

آقای محمودی رئیس شورا ضمن خیر مقدم بهحاضرین، پیشاپیش فرارسیدن ولادت حضرت محمد (ص) منجی عالم بشریت را گرامی داشتند. سپس دستورکار جلسه را انتخاب بررسی نامه های واصله اعلام کرد و از اعضاء خواست نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمایند. در پایان و پس از بررسی و اظهار نظر اعضاء، تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

۶– مصوبات:

  1. نامه شماره ۷۲۶۲/۱/۶۵۲۱ – ۹۹/۷/۲۰ فرمانداری شهرستان بانه (کمیته انطباق مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان) در خصوص بندهای ۲ و ۳ از مصوبات صورتجلسه شماره ۲۵ – ۹۹/۷/۹ این شورا مطرح و اعضاء با نظر کمیته مذکور موافقت نمودند.
  2. نامه شماره ۱۵۹۴۷ – ۹۹/۸/۱ شهرداری در خصوص اعمال تخفیف ۵۰ درصد عوارضات ساختمانهای واقع در اراضی حاشیه شهر ( ۴۳۲ هکتار الحاقی) با عنایت به الحاق به محدوده خدمات شهری و لزوم خدمات رسانی و ساماندهی محلات مذکور و نیز عدم پرداخت هیچگونه عوارضات ورود به محدوده و زیربنایی ساختمانهای احداثی بررسی و اعضاء به منظور تسهیل در اخذ عوارضات با تخفیف پیشنهادی موافقت نمودند.
  3. نامه شماره ۱۵۷۳۱- ۹۹/۸۷/۲۸ شهرداری در خصوص آزادسازی ۱۰ % سپرده حسن انجام کارآقای صدیق ساعدی موضوع قرارداد شماره ۵۰۵۲۵ – ۹۸/۱۲/۱۹ پروژه ساخت سردیس شهدای قادرخانزاده بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  4. نامه شماره ۱۵۷۶۵ – ۹۹/۷/۲۸ شهرداری در خصوص پرداخت اجاره بهاء ساختمان محل استقرار دکتر کیوان شمسی سرپرست پزشکی قانونی شهرستان بانه به مدت یک سال به مبلغ ۱۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  5. نامه شماره ۱۳۸۶۱- ۹۹/۷/۲ شهرداری در خصوص تمدید قرارداد اجاره اماکن ورزشی منعقده با باشگاه برادران وجدی بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با تمدید قرارداد به مدت ۲ سال موافقت نمودند.
  6. نامه شماره ۱۶۰۳۸- ۹۹/۸/۳ شهرداری در خصوص پرداخت پاداش و سنوات خدمت و مانده مرخصی آقای جلال عبدالهی کارگر رسمی بازنشسته آن شهرداری به مبلغ ۵۲۱/۷۹۸/۱۱۰/۱ ریال بررسی و اعضاء با عنایت به نامه شماره ۴۲۹۹۹/۳۲/۶۵ – ۹۹/۷/۳۰ دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  7. نامه شماره ۱۴۴۱۳- ۹۹/۷/۹ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۱۴۳۷۰ – ۹۹/۷/۹ مشتمل بر ۶ ردیف موضوع تخفیف عوارض بررسی و اعضاء با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور موافقت نمودند.
  8. نامه شماره ۱۴۴۱۲- ۹۹/۷/۹ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۱۴۳۶۹ – ۹/۷/۹۹ مشتمل بر ۲ ردیف موضوع واگذاری معبر متروکه بررسی و اعضاء با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور موافقت نمودند.
  9. نامه شماره ۱۵۸۸۰- ۹۹/۷/۳۰ شهرداری در خصوص مساعدت مالی آقای ک ا به مبلغ ۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال حسب درخواست نامبرده مبنی بر بیماری فرزندشان بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.

۱۰. نامه شماره ۷۶۲۳/۱/۶۵۲۱ – ۹۹/۷/۳۰ فرمانداری شهرستان بانه (کمیته انطباق مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان) در خصوص بند۴ از مصوبات صورتجلسه شماره ۲۶ – ۹۹/۷/۹ این شورا موضوع تمدید قرارداد اجاره مغازه طبقه همکف شهرداری با بانک اقتصاد نوین مطرح و اعضاء با عنایت به اینکه بانک مذکور هزینه های زیادی از جمله نصب دوربین و طراحی داخلی و غیره انجام داده است و در شرایط اقتصادی فعلی بانک نسبت به اشخاص حقیقی برای شهرداری به صرفه تر است با واگذاری مغازه مذکور(تمدید قرارداد اجاره) به مدت ۲ سال و با قیمت کارشناسی موافقت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com