اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

دوشنبه ۱۸ آبان

نطق ها و مذاکرات:

آقای محمودی رئیس شورا ضمن عرض خیر مقدم حضور مهمانان و اعضای حاضر حاضر در جلسه، درخواست تمهیدات لازم جهت برف روبی معابر و خیابانهای سطح شهر و تجهیز ماشین آلات را از سرپرست و معاون عمرانی شهرداری داشتند و تأکید نمودند که دراسرع وقت کلیه کارهای لازم صورت پذیرد.

 

مصوبات:

در ادامه اعضای شورای اسلامی شهر با توجه به نزدیک شدن فصل سرما و بارش برف و باران از سرپرست و مسئولان واحدهای شهرداری توضیحاتی در مورد آمادگی شهرداری اعم از خرید نمک، گازوئیل، روغن، ماشین آلات، ضد یخ، تیغه برف روبی، تعمیر ماشین آلات؛ نحوه عملکرد پیمانکار خدمات شهری و آمادگی آن واحد جهت ارائه خدمت به شهروندان در مواقع بحرانی را خواستار شدند. آنان همچنین از واحد عمران خواستند تا توضیحاتی در مورد کارهای عمرانی باقیمانده و نیز تعهداتی را که در سال جاری به شهروندان داده اند، ارائه نمایند.

در ادامه سرپرست شهرداری و مسئولان واحدهای مربوطه توضیحاتی کامل در مورد آمادگی واحدها به اعضای شورا ارائه و اعلام کردند کلیه خریدهای لازم از طریق سامانه ستاد انجام شده و مقرر گردید در اسرع وقت جلسه ای با پیمانکار واحد خدمات شهری برگزار گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com