اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

جلسه ۱۶ مرداد ۹۸

دستورکار جلسه:

  1. بررسی نامه های واصله

 مذاکرات جلسه:

 آقای امینی رئیس شورا ضمن خیرمقدم به میهمانان و اعضای شورا، دستور کار جلسه را اعلام نمود. در پایان نامه های واصله قرائت که پس از بحث و تبادل نظر میان اعضاء تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

مصوبات:  

-نامه شماره ۳۲۳۶۳ – ۱۵/۵/۹۸ شهرداری در خصوص ابطال مصوبه تمدید تفاهم نامه فی مابین آن شهرداری و صدا و سیمای استان کردستان ( بند ۱۰ از مصوبات جلسه شماره ۳۵ – ۱۵/۱۲/۹۶ شورا ) با توجه به اینکه … برخلاف تفاهم نامه به جای استفاده از آپارتمان تحویلی شهرداری واقع در میدان علامه برده رشی جهت دفتر خبرنگاری از آن به عنوان منزل مسکونی استفاده نموده است بررسی و اکثریت اعضاء با ابطال مصوبه مذکور موافقت نمودند. 

 

 

 

 

 

 

نامه شماره ۳۲۱۳۹- ۱۳/۵/۹۸ شهرداری در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار شرکت مهندسین مشاور مهاب گستر زاگرس موضوع قرارداد شماره ۱۷۷۴۰ ۱۳/۱۰/۹۷ پروژه بازنگری مطالعات توجیهی طرح آبرسانی فضای سبز شهر بانه بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل موقت شماره ۳۱۵۲۰ ۶/۵/۹۸ برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.

نامه شماره ۳۲۱۵۳ ۱۳/۵/۹۸ شهرداری در خصوص ابطال مصوبه عقد قرارداد با شرکت عمران و مسکن سازان استان کردستان موضوع پیگیری مصوبات ستاد بازآفرینی استان و مصوبات و اعتبارات مصوب سفر معاونین محترم وزیر و مقامات وزارت راه و شهرسازی و سایر مقامات کشوری ( بند ۱ از مصوبات جلسه شماره ۲۱ ۵/۸/۹۷ شورا ) با توجه به اینکه عقد قرارداد مذکور منتج به تأمین اعتبار مورد نیاز آن شهرداری نشده است بررسی و اعضاء با ابطال مصوبه مذکور موافقت نمودند.

-نامه شماره ۳۲۲۸۲ – ۱۴/۵/۹۸ شهرداری در خصوص درخواست آقای عمر سعیدیان مبنی بر واگذاری دکه در میدان شورا با توجه به واریز مبلغ ۲ میلیون ریال در سال ۱۳۸۰ توسط نامبرده به حساب شهرداری بابت واگذاری غرفه در میدان بوئین بررسی و اعضاء با عنایت به داشتن منع قانونی با مورد مذکور مخالفت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com