اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

جلسه کمیسیون فرهنگی در تاریخ ۳ اسفند ۹۶

نشست با نمایندگان شرکت سایپا نشست با انجمن زنان نیک اندیش

 مذاکرات جلسه  : 

در نشست اول نمایندگان شرکت سایپا تعدادی از ماشینهای این شرکت با کاتالوگ آنها را به اعضای شورا و مسئول حقوقی شهرداری معرفی کردند اما طبق گفته نمایندگان سایپا شهرداری باید لیست خواست کارکنان شهرداری را همراه با تعداد ماشینهای درخواستی تحویل این شرکت دهند تا بتوانند با شرایط بهتری این ماشینها را تحویل کارمندان شهرداری نمایند.

نشست دوم به انجمن زنان نیک اندیش اختصاص پیدا کرد. در این نشست اعضای انجمن زنان نیک اندیش برخی از فعالیتهای خود را تشریح کردند و از برگزاری کارگاه های آموزشی توسط این انجمن برای زنان خبر دادند. طبق گفته ی خانم سلامی از اعضای این انجمن زنان زیادی که با مشکل اشتغال زایی دست و پنجه نرم می کنند به این انجمن مراجعه می کنند.

اعضای انجمن درخواست کردند که مغازه های شهرداری در بازار تره بار که اکنون بدون استفاده هستند به این انجمن اختصاص پیدا کند.

مصوبات : 

۱-با درخواست آقای خالد علیزاده مبنی بر خریداری کتابهای او به مبلغ  ۵ میلیون ریال موافقت شد.

۲-مصوب شد شورا از نمایشگاه عکس آقای علی اسدی که جهت کمک به زلزله زدگان کرمانشاه دایر شده به مبلغ ۱۰میلیون ریال تابلو عکس خریداری کند.

۳-مصوب شد به مبلغ اجاره ۱میلیون ریال به مدت دو سال مغازه های شهرداری در میدان میوه و تره بار به انجمن زنان نیک اندیش اجاره داده شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com