اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

جلسه مورخه ۱۷خرداد

آقای صفری رئیس شورا ضمن خیر مقدم به مهمانان و اعضای شورا، دستورکار جلسه را اعلام و از حاضرین درخواست نمود که نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمایند.

سپس آقای کیوان درخشانی سرمایه گذار آفتاب درخشان در مورد مشکلات پاساژ و عدم توجه شهرداری به آن با توجه به بحث شراکت در مجتمع تجاری مذکور و هزینه های سرسام آور آن، درخواست نمود هیأت مدیره فی مابین سرمایه گذار و شهرداری در اسرع وقت تعیین و شهرداری نماینده تام الإختیار جدید خود را جهت شرکت در جلسات معرفی کند تا مشکلات موجود بصورت کلی رفع و برطرف گردد.

در ادامه آقای زیات مرادی در مورد فضای سبز توضیحات لازم را ارائه داد و عملکرد اردیبهشت ماه سال جاری واحد فضای سبز را که مشتمل بر ۲۲ بند بود را تحویل اعضای شورا داد. او در خصوص زرد شدن چمن بخشی از فضاهای سبز سطح شهر اظهار داشت که تحویل گرفتن منبع آب حمزه آباد توسط اداره آب و فاضلاب شهری و نیز تحویل گرفتن تانکر آب توسط فرمانداری عامل زرد شدن جزئی چمن ها بوده و ما تمام تلاش خود را جهت آبیاری و رساندن به وضعیت مطلوب چمن ها بعمل خواهیم آورد.

در پایان و پس از بررسی و اظهار نظر اعضاء در خصوص تعدادی از نامه های واصله، تصمیمات زیراتخاذ گردید.

مصوبات:

  1. نامه شماره ۴۲۳۹ – ۹۹/۳/۱۷ شهرداری در خصوص پرداخت مبلغ ۵۳۳میلیون ریال بابت راه اندازی مجدد سیستم سرمایشی مجتمع آفتاب درخشان با توجه به سهم ۴۱ درصدی آن شهرداری در مجتمع مذکور بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  2. نامه شماره ۴۳۶۹ – ۹۹/۲/۴ شهرداری در خصوص اجاره چند تانکر آب جهت استفاده واحد فضای سبز از طریق برگزاری مناقصه ( استعلام بهاء ) بررسی و اعضاء مشروط به رعایت ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  3. نامه شماره ۴۸۸۰۵- ۹۹/۱۱/۲۶ شهرداری در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار شرکت آژین توسعه بابوس موضوع قرارداد شماره ۲۲۷۲۰ – ۹۸/۱/۲۵ پروژه احیاء و نگهداری فضای سبز بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل موقت و قطعی شماره ۳۹۸۹۴ – ۹۸/۸/۱۲ برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  4. نامه شماره ۴۳۲۷- ۹۹/۳/۱۷ شهرداری در خصوص انجام عملیات آسفالت شامل تهیه، حمل و ریختن مصالح زیرسازی و تهیه، حمل و پخش آسفالت تا مبلغ ۵ میلیارد ریال در قبال تحویل قیر به مقدار ۴ میلیارد ریال و همچنین دپو ماسه شسته به مقدار یک میلیارد ریال در محل کارخانه آسفات آن شهرداری توسط پیمانکار پارک بابوس با توجه به عدم امکان انجام آسفالت برای پیمانکار، بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  5. نامه شماره ۳۸۲۸ – ۹۹/۳/۱۰ شهرداری در خصوص اجاره دو دستگاه بیل مکانیکی و یک دستگاه بیل ۹۱۲ جهت استفاده واحد عمران از طریق برگزاری مناقصه ( استعلام بهاء ) بررسی و اعضاء مشروط به رعایت ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  6. نامه شماره ۳۹۰۹ – ۹۹/۳/۱۱ شهرداری در خصوص تهیه بانک اطلاعاتی مکانی GIS سامانه کمیسیون ماده ۵ شهر بانه از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۹۹ با توجه به نیاز به گردآوری اطلاعات داده ای و مکانی مصوبه های کمیسیون مذکور بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  7. نامه شماره ۳۶۷۶ – ۹۹/۳/۷ شهرداری در خصوص پیشنهاد اخذ مبلغ ۶۰هزار تومان خودیاری بابت هزینه هر متر مربع بتن ریزی معابر بررسی و اعضاء با اخذ مبلغ ۳۰هزار تومان بابت هزینه هر متر مربع بتن ریزی معابر بصورت خودیاری موافقت نمودند.
  8. .نامه شماره ۵۰۴۶۲ – ۹۸/۱۲/۱۷ شهرداری در خصوص پرداخت حق الجلسه اعضای کمیسیون مزایده و مناقصه برای هر جلسه بازگشایی مبلغ ۲میلیون ریال مشروط به برگزاری جلسه خارج از وقت اداری بررسی و اعضاء مشروط به رعایت ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com