اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

جلسه مورخه شش شهریور۹۹

مذاکرات:

آقای محمودی رئیس شورا ضمن خیر مقدم به حاضرین، دستورکار جلسه را بررسی نامه های واصله اعلام و از اعضاء خواست نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمایند. در پایان و پس از قرائت نامه ها و اظهار نظر اعضاء، تصمیمات زیر ( تعداد ۱۶ مصوبه )را اتخاذ گردید.

مصوبات:

 1. نامه شماره ۹۷۹۴ – ۹۹/۵/۱۲ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات به شماره ۹۷۷۸-۹۹/۵/۱۲ ( مشتمل بر ۶ ردیف ) بررسی و اعضاء با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور موافقت نمودند.

 

 1. نامه شماره ۹۷۹۲ – ۹۹/۵/۱۲ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات به شماره ۹۷۷۵-۹۹/۵/۱۲ ( مشتمل بر ۳ ردیف ) بررسی و اعضاء با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور موافقت نمودند.
 2. نامه شماره ۱۱۵۹۵ –۹۹/۶/۲ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات به شماره ۱۱۵۸۶-۹۹/۶/۲ ( مشتمل بر ۲ ردیف ) بررسی و اعضاء با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور موافقت نمودند.
 3. نامه شماره ۹۷۸۸ –۹۹/۵/۱۲ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات به شماره ۹۷۷۶-۹۹/۵/۱۲ ( مشتمل بر ۱ ردیف ) بررسی و اعضاء با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور موافقت نمودند.
 4. نامه شماره ۱۱۹۷۷ –۹۹/۶/۵ شهرداری در خصوص استرداد مبلغ ۱۸/۳۵۵/۸۰۰ ریال وجه مازاد پرداختی بابت حفاری به آقای حسین خدیجی با توجه به کاهش متراژ حفاری و همچنین کاهش عوارض مربوطه بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با استرداد وجه مذکور موافقت نمودند.
 5. نامه شماره ۱۱۹۰۷ –۹۹/۶/۴ شهرداری در خصوص واگذاری مغازه های شماره ۱۲۱ و ۱۴۱ و ۱۴۸ و ۱۵۷ و ۱۵۹ و ۱۷۰ و ۱۸۴ و ۲۲۲ و ۲۵۰ و ۲۵۷ و ۲۷۳ و ۲۹۳ و ۲۹۹ و ۳۰۸ و ۳۸۵ و ۴۰۷ واقع در طبقات مختلف مجتمع تجاری بهشت به صوررت اجاره برابر قیمت کارشناسی به مدت دو سال بررسی و اعضاء با واگذاری مغازه های مذکور به صورت اجاره و به مدت دو سال با قیمت مصوب کارشناسی از طریق آگهی فراخوان عمومی موافقت نمودند.
 6. نامه شماره ۱۱۶۷۷ –۹۹/۶/۳ شهرداری در خصوص استرداد مبلغ ۱۶میلیون ریال وجه مازاد پرداختی بابت خرید و تحویل موزاییک به آقای حسن قادری بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با استرداد وجه مذکور موافقت نمودند.
 7. نامه شماره ۱۱۹۷۶ –۹۹/۶/۵ شهرداری در خصوص صدور مجوز برگزاری فراخوان عمومی جهت تعیین پیمانکار احداث سینما امید با توجه به اینکه بخشی از اعتبارات احداث ساختمان مذکور از محل اعتبارات داخلی آن شهرداری می باشد بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با برگزاری مناقصه از طریق فراخوان عمومی موافقت نمودند.
 8. نامه شماره ۱۱۷۰۴- ۹۹/۶/۳ شهرداری در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار شرکت رهام بنای سازه گستر آرتا موضوع قرارداد شماره ۱۷۰۸۸ – ۹۷/۹/۱۳ پروژه احداث خیابان بنی رزان بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل قطعی شماره ۱۱۵۹۱ – ۹۹/۶/۲ برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.
 9. نامه شماره ۱۰۵۸۷- ۹۹/۵/۲۱ شهرداری در خصوص تأمین اعتبار لازم جهت اجرای پروژه ساماندهی معابر و هدایت آبهای سطحی شهرک لاله از اعتبارات ستاد بازآفرینی استان و لزوم انجام مطالعات و ارائه نقشه و مشخصات اجرایی به ستاد بازآفرینی و لزوم انجام مطالعات و عقد قرارداد با شرکت مشاورین مهاب زاگرس در اجرای ماده ۲۴ آیین نامه خرید خدمات مشاور با مبلغ ۶۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
 1. نامه شماره ۴۵۷۱/۱/۶۵۲۱ – ۹۹/۵/۱۵ فرمانداری شهرستان بانه در خصوص مخالفت با مساعدت مالی خانم س ص فرزند محمد دارای معلولیت جسمی حرکتی شدید جهت پرداخت هزینه های درمان و لوازم کمک توانبخشی به مبلغ پنجاه میلیون ریال از محل ماده ۱۷ بررسی و اعضاء ضمن تصویب مجدد پرداخت مبلغ مذکور، بر اجرای مصوبه تأکید نمودند.
 2. نامه شماره ۵۱۶۸/۱/۶۵۲۱ – ۹۹/۵/۲۹ فرمانداری شهرستان بانه در خصوص مخالفت با مساعدت مالی آقای ر ع به مبلغ بیست میلیون ریال از محل ماده ۱۷ بررسی و اعضاء ضمن تصویب مجدد پرداخت مبلغ مذکور، بر اجرای مصوبه تأکید نمودند.
 3. نامه شماره ۳۹۳۰-۹۹/۳/۱۱ شهرداری در خصوص صورتجلسه توافقی شماره ۳۶۷۲ – ۹۹/۳/۷ فی مابین آن شهرداری و آقای رئوف ظاهری وکیل قانونی ورثه مرحوم کریمپور موضوع قطعه زمین فاقد سند ثبتی محل باغ متروکه مشهور به باغ مام صادق واقع در ضلع جنوبی میدان ورودی مسیر بلوار سقز به مساحت ۱۸۴۴۸ متر مربع بررسی و اعضاءبه دلیل عدم ارائه مدارک و مستندات دال بر مالکیت قطعه زمین مذکور با صورتجلسه توافقی مخالفت نمودند.
 4. نامه شماره ۹۷۵۸- ۹۹/۵/۱۲ شهرداری در خصوص افزایش حق الجلسه اعضای کمیته انضباتی کار آن شهرداری به ۲میلیون ریال بررسی و اعضاء با مورد مذکور مخالفت نمودند.
 5. درخواست جمعی از اهالی محله بهارستان در خصوص تخفیف مبلغ خودیاری بابت آسفالت و بتن ریزی کوچه ها بررسی و اعضاء با مورد مذکور مخالفت نمودند.

۱۶. نامه شماره ۶۳۲۷- ۹۹/۴/۷ شهرداری در خصوص معافیت فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بانه از پرداخت هزینه حفاری جهت توسعه شبکه ارتباطی با اجرای فیبر نوری بررسی و اعضاء با ۳۰ درصد بخشودگی هزینه حفاری و اضافه شدن مابقی ۷۰ درصد هزینه مذکور به بدهی آن فرماندهی محترم به شهرداری موافقت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com