اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

جلسه سه شنبه ۱مرداد ۹۸

مذاکرات جلسه:

آقای امینی رئیس شورا ضمن خیر مقدم به حاضرین، دستورکار جلسه را بررسی نامه های واصله اعلام کرد و از اعضاء خواست که ضمن بررسی دقیق موارد، نظرات خود را اعلام نمایند. در ادامه پس از بررسی و تبادل نظر میان اعضاء و توضیحات خانم خلیفه دبیر کمیسیون معاملات شهرداری در خصوص صورتجلسات کمیسیون معاملات، تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

مصوبات:  

نامه شماره ۳۰۵۴۵ ۲۵/۴/۹۸ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۳۰۱۴۳ ۲۲/۴/۹۸ مشتمل بر ۳ ردیف بررسی و اعضاء با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور وفق ضوابط مقررات قانونی موافقت نمودند.

نامه شماره ۳۰۴۷۸ ۲۵/۴/۹۸ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۳۰۰۱۲ ۲۰/۴/۹۸ مشتمل بر ۶ ردیف بررسی و اعضاء با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور وفق ضوابط مقررات قانونی موافقت نمودند

نامه شماره ۳۰۴۸۴ ۲۵/۴/۹۸ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۳۰۰۱۵ ۲۰/۴/۹۸ مشتمل بر ۷ ردیف بررسی و اعضاء با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور وفق ضوابط مقررات قانونی موافقت نمودند.

نامه شماره ۳۰۴۸۰ ۲۵/۴/۹۸ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۳۰۱۴۰ ۲۲/۴/۹۸ مشتمل بر ۷ ردیف بررسی و اعضاء با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور وفق ضوابط مقررات قانونی موافقت نمودند

-نامه شماره ۳۰۵۴۶ ۲۵/۴/۹۸ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۳۰۴۵۹ ۲۵/۴/۹۸ مشتمل بر ۶ ردیف بررسی و اعضاء با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور وفق ضوابط مقررات قانونی موافقت نمودند.

نامه شماره ۲۴۰۰۸- ۱۴۵/۲/۹۸ شهرداری در خصوص درخواست مدیریت آتش نشانی مبنی بر واگذاری ۵۰۰ متر مربع زمین با کاربری اداری جنب آتش نشانی چهار راه ترخان آباد به محدوده آتش نشانی با توجه به کمبود فضا و نیاز کارکنان آن واحد به فضای باز و حفظ روحیه و انجام تمرینات مخصوص آتش نشانی بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند

نامه شماره ۳۰۵۵۹- ۲۶/۴/۹۸ شهرداری در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار آقای فریاد طاهر بانه موضوع قرارداد شماره ۶۸۶ ۱۹/۱/۹۷ پروژه جدول گذاری و بتن ریزی دستمزدی معابر سطح شهر بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل قطعی شماره ۳۰۴۵۶ ۲۵/۴/۹۸ برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.

نامه شماره ۳۰۵۵۷- ۲۶/۴/۹۸ شهرداری در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار آقای هیوا توحیدی موضوع قرارداد شماره ۶۷۷ ۱۹/۱/۹۷ پروژه جدول گذاری، بتن ریزی و موزائیک فرش معابر سطح شهر بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل قطعی شماره ۳۰۴۵۸ ۲۵/۴/۹۸ برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.

نامه شماره ۲۹۷۶۳- ۱۸/۴/۹۸ شهرداری در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار شرکت اطلس راه کردستان موضوع قرارداد شماره ۳۳۲۰ ۲۲/۲/۹۷ پروژه زیرسازی و جدول گذاری خیابان ۱۴ متری سرچنار بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل موقت شماره ۲۸۵۸۰ ۱۷/۴/۹۸ برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.

 

نامه شماره ۲۸۲۴۵- ۲/۴/۹۸ شهرداری در خصوص بیلان و تفریغ بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری بانه بررسی و اعضاء با بیلان و تفریغ بودجه سال ۱۳۹۷ آن شهرداری موافقت نمودند.

نامه شماره ۳۰۸۶۳- ۳۰/۴/۹۸ شهرداری در خصوص درج هزینه های حفاری به شرح جدول زیر جهت اصلاحیه در لایحه درآمدی و اعمال آن در سال ۱۳۹۸ بررسی و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.

شرح متراژ قیمت به ریال
خاکی عادی به ازای هر متر ۰۰۰/۱۵۰
حفر چاله نصب پایه بتنی تیر چراغ برق و چاله ارت معابر به ازای هر حلقه ۰۰۰/۰۰۰/۳

 

نامه شماره ۳۱۸/۹۸/ح- ۳۱/۴/۹۸ موسسه حسابرسی امین محاسب روش مبنی بر اعلام آمادگی جهت حسابرسی سال مالی ۱۳۹۷ شهرداری بانه بررسی و اعضاء با عقد قرارداد از طریق ترک تشریفات با موسسه مذکور موافقت نمودند. ضمناً قرارداد منعقده با موسسه حسابرسی بایستی به تصویب این شورا برسد. 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com