اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

جلسه روز ۹ اسفند

 

نطق ها و مذاکرات:

پیرو دعوتنامه شماره ۱۵۶۵ – ۱۴۰۰/۱۲/۷ جلسه شورا آغاز گردید. آقای ابراهیم لطفی رئیس محترم شورا ضمن خیرمقدم به حاضرین، عید مبعث حضرت محمد مصطفی (ص) را تبریک گفتند. سپس دستورکار جلسه را اعلام که پس از بررسی و بحث و تبادل نظر تصمیمات زیر اتخاذ گردید:

۶– مصوبات:

  1. نامه شماره ۲۰۳۹۲ – ۱۴۰۰/۹/۳۰ شهرداری بانه در خصوص پیش نویس قرارداد فی مابین آن شهرداری با تعاون ناجا موضوع تأمین نیرو در راستای کنترل ساخت و ساز غیرمجاز سطح شهر بانه بررسی و اکثریت اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.
  1. نامه شماره ۱۵۴۴۲ – ۱۴۰۰/۷/۲۰ شهرداری بانه در خصوص واگذاری امورات کنترل ساخت و نظارت بر ساخت و ساز به شرکت های واجد صلاحیت از طریق فراخوان عمومی بررسی اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.
  2. نامه شماره ۲۳۷۹۹ – ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ شهرداری بانه در خصوص احداث و ترمیم پیاده روسازی سطح شهر از طریق پیمانکار بررسی و اعضاء با احداث پیاده روهای سطح شهر به صورت پیمانی از طریق فراخوان عمومی موافقت نمودند.
  3. نامه شماره ۲۳۸۰۱ – ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ شهرداری بانه در خصوص تأمین ماسه شسته به صورت پیمانکاری بررسی و اعضاء مشروط به تعیین میزان تناژ مورد نیاز و خرید از طریق استعلام بهاء با رعایت ضوابط و مقررات قانونی موافقت نمودند.
  4. نامه شماره ۲۳۸۰۲ – ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ شهرداری بانه در خصوص جدولگذاری معابر به صورت پیمانکاری (پیمانی-امانی) بررسی و اعضاء با اقدام از طریق فراخوان عمومی به صورت پیمانی مشروط به رعایت آئین نامه های مالی و اجرایی و ارائه گزارش های ماهانه به شورا با مورد مذکور موافقت نمودند.
  5. نامه شماره ۲۳۸۰۰ – ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ شهرداری بانه در خصوص بتن ریزی معابر از طریق پیمانکار (پیمانی-امانی) بررسی و اعضاء با اقدام از طریق فراخوان عمومی به صورت پیمانی مشروط به رعایت آئین نامه های مالی و اجرایی و ارائه گزارش های ماهانه به شورا با مورد مذکور موافقت نمودند.
  6. ۷. نامه شماره ۲۳۷۹۷ – ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ شهرداری بانه در خصوص شن ریزی و آماده سازی بستر تا لایه روسازی معابر از طریق پیمانکار بررسی و اعضاء با توجه به اینکه شهرداری خود دارای تجهیزات لازم از جمله گریدر، غلتک، آب پاش و … می باشد با مورد مذکور مخالفت نمودند.

۸. نامه شماره ۲۲۶۶۰ – ۱۴۰۰/۱۱/۵ شهرداری در خصوص بازپرداخت مبلغ ۶۰/۰۴۰/۰۰۰ ریال به آقای محمدنژاد احمدی مالک جدید مغازه شماره ۲۱۷ ماقع در مجتمع تجاری آفتاب درخشان برابر صورتجلسه شماره ۱۶۲۰۷ – ۱۴۰۰/۸/۳ با توجه به عودت ۳ فقره چک اجاره مانده در واحد مالی به نامبرده به دلیل اینکه مستأجر مغازه مذکور به جای پرداخت اجاره به آقای احمدی مبلغ ۶۰/۰۴۰/۰۰۰ ریال را اشتباهاً طی فیش شماره ۱۹۵۳۷- ۱۴۰۰/۱۰/۹ به حساب آن شهرداری واریز نموده است مطرح و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با بازپرداخت مبلغ مذکور موافقت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com