اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

جلسه روز ۲۲ آذر۹۹

نطق ها و مذاکرات:

آقای محمودی رئیس شورا ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی به اعضای شورا، دستورکار جلسه را بررسی نامه های واصله اعلام کرد که پس از بررسی و اظهار نظر اعضاء تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

مصوبات:

  1. نامه شماره ۸۸۴۴/۱/۶۵۲۱- ۹۹/۹/۱۱ فرمانداری(کمیته انطباق مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان) موضوع اعلام نظر در خصوص بندهای ۴ و ۷ و ۸ و ۹ و ۱۱ و ۱۲ از مصوبات صورتجلسه شماره ۳۰ – ۹۹/۹/۳ این شورا مطرح و اعضاء با نظر کمیته مذکور موافقت نمودند.

 

  1. نامه شماره ۱۹۰۱۸ – ۹۹/۹/۱۵ شهرداری در خصوص استرداد مبلغ ۱۰میلیون ریال به آقای رحمان سعیدزاده واریزی به حساب آن شهرداری بابت جرایم کمیسیون ماده صد با توجه به کاهش جرایم برابر رأی کمیسیون تجدید نظر ماده صد به شماره ۱۷۹ک۹۹ – ۹۹/۸/۲ بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با استرداد وجه به نامبرده موافقت نمودند.
  2. نامه شماره ۱۹۳۷۸ – ۹۹/۹/۱۹ شهرداری در خصوص استرداد مبلغ ۳۵/۴۰۰/۰۰۰ ریال به آقای بابک انوری واریزی به حساب آن شهرداری بابت هزینه حفاری با توجه به عدم صدور مجوز و انجام نشدن حفاری بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با استرداد وجه به نامبرده موافقت نمودند.
  3. نامه شماره ۱۹۳۰۵ – ۹۹/۹/۱۸ شهرداری در خصوص مجوز دریافت تسهیلات بانکی به مبلغ یکصد و پنجاه میلیارد ریال از بانک اقتصاد نوین شعبه بانه جهت انجام هزینه ها و پاره ای بدهی های ضروری و با عنایت به هماهنگی های انجام شده با بانک مطرح و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  4. نامه شماره ۱۸۷۸۳ – ۹۹/۹/۱۲ شهرداری در خصوص درخواست آقای رضا فاتحی مبنی بر مساعدت مالی به جهت انجام عمل جراحی با توجه به حادثه برق گرفتگی مطرح و اعضاء با مساعدت مالی نامبرده به مبلغ ۱۰میلیون ریال از محل ماده ۱۷ مشروط به تحقق بودجه مصوب شهرداری و رعایت ضوابط و مقررات قانونی موافقت نمودند.
  5. درخواست آقای م ص بیمار مبتلا به سرطان معده مبنی بر مساعدت مالی به جهت انجام شیمی درمانی و عمل جراحی مطرح و اعضاء با مساعدت مالی نامبرده به مبلغ ۳۰میلیون ریال از محل ماده ۱۷ مشروط به تحقق بودجه مصوب شهرداری و رعایت ضوابط و مقررات قانونی موافقت نمودند.
  6. نامه شماره ۱۸۳۲۶- ۹۹/۹/۸ شهرداری در خصوص اجاره مغازه همکف آن شهرداری از طریق مزایده عمومی با قیمت مصوب کارشناسی بررسی و اعضاء منوط به اطلاع رسانی از طریق جراید کثیرالإنتشار، سایت و بنر برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  7. نامه شماره ۱۹۳۶۶- ۹۹/۹/۱۹ شهرداری در خصوص بند ۴ کمیسیون معاملات شماره ۱۴۳۷۰ – ۹۹/۷/۹ به نام آقای خالد ابراهیمی که ملک مورد نظر دارای سند ثبتی به شماره پلاک ۱۱۲ فرعی از ۱۲۵۳ اصلی به تاریخ ۹۹/۴/۲۵ بوده که به اشتباه در صورتجلسه مذکور ملک قولنامه ای معرفی گردیده است بررسی و اعضاء با اصلاح صورتجلسه و نظریه کمیسیون موافقت نمودند.
  8. نامه شماره ۱۸۵۲۸- ۹۹/۹/۱۰ شهرداری در خصوص صورتجلسه های کمیسیون معاملات به شماره های ۱۸۴۴۷ – ۹۹/۹/۹ ( مشتمل بر ۸ بند ) و ۱۸۴۴۰ – ۹۹/۹/۹ ( مشتمل بر ۶ بند ) مطرح و اعضاء با تصمیمات اتخاذ شده در صورتجلسه های مذکور موافقت نمودند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com