اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

جلسه روز ۲۱ اسفند ۱۴۰۰

 

نطق ها و مذاکرات:

پیرو دعوتنامه شماره ۱۶۳۵ – ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ جلسه شورا آغاز گردید. سپس آقای ابراهیم لطفی رئیس محترم شورا به حاضرین در جلسه خیرمقدم عرض نمودند. در ادامه مباحثی در ارتباط با نحوه برگزاری مراسم نوروز با حضور مهمانان جلسه آقایان توکلی، رفاعی، خداجو و خانم عبدالهی و اعضای شورا مطرح و در خصوص پیشنهادات ارائه شده بحث و تبادل نظر شد. در پایان نامه های واصله قرائت و تصمیماتی به شرح زیر اتخاذ گردید.

۶– مصوبات:

  1. نامه شماره ۲۵۱۷۶ – ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ شهرداری بانه در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار هنرستان دخترانه اسوه پروژه طراحی گرافیکی و نقاشی دیواری موضوع قرارداد شماره ۳۷۳۲ – ۹۶/۲/۲۵ مطرح و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل قطعی شماره ۲۵۷۱۸ – ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ با مورد مذکور موافقت نمودند.
  2. نامه شماره ۱۱۱۰ – ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ سازمان حمل و نقل همگانی بانه و حومه در خصوص تعیین و تصویب کمیسیون دفتر آژانس های سرویس تلفنی معادل یک سرویس جابجایی مسافر توسط هر تاکسی سرویس تلفنی در روز بررسی و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.
  3. نامه شماره ۳۶۳/۸۷۳/۱۴۰۰ – ۱۴۰۰/۱۲/۳ شورای اسلامی استان کردستان در خصوص واریز ۲ درصد سهم شورای فرادست از محل بودجه شورای اسلامی شهر بانه به حساب آن شورا مطرح و اعضاء با عنایت به پیش بینی واریز ۲ درصد سهم شورای فرادست به حساب شورای اسلامی شهرستان برابر دستورالعمل نحوه تدوین لایحه بودجه شوراهای اسلامی ابلاغی طی نامه شماره ۲۵۴۹۴/۳۲/۶۵ – ۱۴۰۰/۵/۱۸ مدیرکل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان، با مورد مذکور مخالفت نمودند.
  4. نظر به درخواست شفاهی و پیرو برگزاری جلسه با انجمن های مردم نهاد در خصوص برگزاری مراسم نوروز در مورخه ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ اعضاء با تقبل هزینه های مراسم مذکور برابر ضوابط و مقررات قانونی موافقت نمودند.
  5. نظر به انصراف آقای محمد محمدپور و خانم زریان حسین زاده از عضویت در کمیسیون حقوقی، فرهنگی و اجتماعی شورا، اعضاء با انصراف نامبردگان از عضویت در کمیسیون مذکور موافقت نمودند.
  6. نامه شماره ۲۵۲۲۰ – ۱۴۰۰/۱۲/۸ شهرداری بانه در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار شرکت رهیاب عمران سهند پروژه احداث پارکهای سطح شهر موضوع قرارداد شماره ۱۸۷۷۴ – ۹۵/۷/۱۹ مطرح و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل موقت شماره ۲۵۱۹۹ – ۱۴۰۰/۱۲/۸با مورد مذکور موافقت نمودند.
  7. نظر به انصراف آقایان محمد احمدی و مصطفی شهیدی از عضویت در کمیسیون برنامه و بودجه و عمران شهری شورا، اعضاء با انصراف نامبردگان از عضویت در کمیسیون مذکور موافقت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com