اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

جلسه روز ۲۱خرداد

جلسه با نام و یاد خدا آغاز گردید. آقای صفری رئیس شورا ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان و اعضای شورا، دستورکار جلسه را اعلام کرد و از حاضرین خواست که نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمایند.

سپس تعدادی از شهروندان ساکن در محله پشت تالار آربابا مشکل آزادسازی خیابان واقع در محله را مطرح و درخواست داشتند تا با رایزنی با اداره اوقاف و امور خیریه مشکل موجود برطرف شود. در این رابطه مقرر شد زیرسازی قسمت باقیمانده انجام و برای آسفالت آن با ستاد بازآفرینی جهت دریافت سهمیه قیر مذاکره گردد.

در ادامه آقای کریم پناه ضمن تشریح اقدامات آبفا، از اعضای شورا درخواست تصویب ۲ ریال به ازای هر لیتر مصرف آب جهت ماده ۷ را نیز خواستار شدند.  ایشان متعهد شدند جهت اجرای لوله گذاری محلات برای آب و لوله گذاری فاضلاب کاملاً با شهرداری هماهنگ باشد و همچنین قبل از واگذاری انشعاب جدید به منازل داخل محدوده شهر، متقاضیان را جهت تشکیل پرونده به شهرداری معرفی و تا صدور مجوز شهرداری از هر گونه واگذاری انشعاب آب خوداری نماید.

در پایان و پس از بررسی و اظهار نظر اعضاء در خصوص تعدادی از نامه های واصله، تصمیمات زیر ( تعداد ۲ مصوبه ) اتخاذ گردید.

مصوبات:

  1. نامه شماره ص/۳۴/۳۱۲/۹۹ – ۹۹/۳/۱۱ امور آب و فاضلاب شهری بانه در خصوص اصلاح متن بند ۶ از مصوبات جلسه شماره ۸ – ۹۹/۳/۱ این شورا موضوع اعمال تبصره ۳ و همچنین تصویب اعمال ماده ۷ بررسی و اعضاء با اصلاح مصوبه مذکور و موافقت با افزایش ماده ۷ مشروط به هماهنگی کامل آبفا بانه در حفاری ها و خدمات رسانی ها ( واگذاری انشعاب ) با شهرداری، به شرح زیر موافقت نمودند.

۲ ریال به ازای هر لیتر مصارف خانگی جهت تبصره ۳  –  ۲ ریال به ازای هر لیتر مصارف غیرخـانگی جهت تبصره ۳

۲ ریال به ازای هر لیتر مصارف خـانگی جهت ماده ۷  –  ۲ ریال به ازای هر لیتر مصارف غیر خـانگی جهت ماده ۷

 ۲. نامه شماره ۲۵/۷۶۳۲/۱/۶۵۲۱ – ۹۸/۸/۱۸  فرمانداری شهرستان بانه ( کمیته انطباق مصوبات ) در ارتباط با اظهار نظر درباره بندهای ۱ و ۲ صورتجلسه شماره ۱۳ – ۹۸/۸/۴ این شورا موضوع موافقت با صورت وضعیت های ارائه شده سرمایه گذار مجتمع آفتاب درخشان ( صورت وضعیت احداث سرویس های بهداشتی طبقه اول، صورت وضعیت نصب و دوربین های مداربسته داخلی و خارجی با ضمائم آن ارسالی طی نامه شماره ۱۲۳۵ – ۹۷/۱/۲۶ شهرداری ) و پرداخت هزینه های مربوط به محوطه سازی پیاده روها خارج از قرارداد با عنایت به صورتجلسه توافقی مورخه ۹/۷/۹۴ ارسالی طی نامه شماره ۲۳۵۸۸ – ۹۶/۱۲/۹ شهرداری؛ با توجه به برگزاری جلسات متعدد با سرمایه گذار مجدداً مطرح و اعضاء با پرداخت صورت وضعیت ها وسایر هزینه های صدرالإشاره تأکید نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com