اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

جلسه روز ۱۵ بهمن ۹۹

نطق ها و مذاکرات:

آقای محمودی رئیس شورا ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به اعضای شورا، دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشت. سپس دستورکار جلسه را بررسی نامه های واصله اعلام کرد که پس از بررسی و اظهار نظر اعضاء، تصمیمات زیر ( تعداد ۶  مصوبه ) اتخاذ گردید.

 مصوبات:

  1. نامه شماره ۲۲۳۴۴ – ۹۹/۱۰/۲۹ شهرداری در خصوص واگذاری واحد فضای سبز به شرکت های صلاحیت دار از طریق برگزاری فراخوان عمومی در سامانه ستاد بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

 

  1. نامه شماره ۴۰۰۰/۱۵۷۲۷/۵۸۱۱ – ۹۹/۱۱/۱۲ آموزش و پرورش شهرستان بانه در خصوص درخواست مساعدت مالی به مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال جهت برگزاری جشن بزرگ تلاش ویژه تجلیل از نفرات برتر کنکور و دبیران تلاشگر در این عرصه و همچنین برگزاری کلاس های المپیاد مطرح و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  2. نامه شماره ۲۲۰۷۱– ۹۷/۱۰/۲۴ شهرداری در خصوص لایحه درآمدی پیشنهادی سال ۱۴۰۰ آن شهرداری مطرح و اعضاء پس از بررسی با لایحه درآمدی مذکور موافقت نمودند
  3. نامه شماره ۲۳۴۳۳ – ۹۹/۱۱/۱۳ شهرداری در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار شرکت هیماسازان کردستان پروژه احداث پارک میدان شورا موضوع قرارداد شماره ۱۶۴۱۰ – ۹۷/۸/۲۲ بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل قطعی شماره ۲۳۴۲۲ – ۹۹/۱۱/۱۳ برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  4. نامه شماره ۲۳۳۱۸ – ۹۹/۱۱/۱۲ شهرداری در خصوص قرارداد اجاره ماشین آلات خدمات شهری منعقده با شرکت آلتین گستر مهیار مطرح و اعضاء با عنایت به تعیین قیمت کارشناسی توسط هیأت ۳ نفره کارشناسان رسمی دادگستری و همچنین بیشتر بودن قیمت اعلام شده کارشناسی از لایحه درآمدی سال ۱۳۹۹ شهرداری بانه و نیز در صورت تعیین قیمت جدید توسط کارشناس رسمی با توجه به تغییر وضعیت و استهلاک ماشین آلات امکان قیمت پایین تر وجود دارد لذا با قرارداد منعقده با شرکت مذکور موافقت نمودند.

۶. نامه شماره ۲۲۳۴۰ – ۹۹/۱۰/۲۹ شهرداری در خصوص تمدید قرارداد واگذاری امورات خدمات شهری آن شهرداری به شرکت آلتین گستر مهیار به شماره ۴۷۹۱۴ – ۹۸/۱۱/۲۷ بررسی و اعضاء با عنایت به اعلام رضایت واحد خدمات شهری از عملکرد پیمانکار مربوطه برابر مفاد قرارداد و رعایت ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com