اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

جلسه روز ۱۳دی ۹۹

نطق ها و مذاکرات:

آقای محمودی رئیس شورا ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی به اعضای شورا، دستورکار جلسه را بررسی نامه های واصله اعلام کرد که پس از بررسی و اظهار نظر اعضاء تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

مصوبات:

  1. نامه شماره ۲۰۵۳۸ – ۹۹/۱۰/۴ شهرداری در خصوص بخشودگی هزینه های مربوط به ترمیم و بازسازی نوار حفاری به طول ۱۷۵ متر ( از روبه روی کتابخانه عمومی تا مجتمع شورای حل اختلاف ) جهت اجرای فیبر نوری مجتمع مذکور به مبلغ ۶۱۵/۸۸۶/۳۶۲ ریال

 

( بر اساس فهرست بهای سال ۱۳۹۹) حسب درخواست دادگستری شهرستان بانه با عنایت به تعامل و همکاری ارزنده دادگستری با برنامه های مدیریت شهری و شهرداری مطرح و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

  1. نامه شماره ۲۰۲۷۵ – ۹۹/۱۰/۱ شهرداری در خصوص استرداد مبلغ ۷۰۷/۳۷۰/۱۰۹ ریال به آقای یحیی قهرمانی واریزی به حساب آن شهرداری بابت جرایم کمیسیون ماده صد پرداخت مازاد بر رأی صادره بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با استرداد وجه به نامبرده موافقت نمودند.
  2. نامه شماره ۲۰۴۴۸ – ۹۹/۱۰/۳ شهرداری در خصوص درخواست وارثین مرحوم عزیز گلمحمدی از کارکنان بازنشسته آن شهرداری مبنی بر پرداخت هزینه کفن و دفن مرحوم بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  3. نامه شماره ۱۹۷۴۸ – ۹۹/۹/۲۴ شهرداری در خصوص پرداخت مبلغ ۱۰میلیون ریال به ازاء هر نفر بعنوان حق لباس سال ۹۹ به تعداد ۴۳ نفر از پرسنل آتش نشانی جهت خرید لباس فرم مخصوص مطرح و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  4. نامه شماره ۲۰۴۴۵ – ۹۹/۱۰/۳ شهرداری در خصوص افزایش حق لباس کارگران زحمت کش آن شهرداری به مبلغ ۶میلیون ریال با توجه به تورم وضع موجود در بازار مطرح و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  5. نامه شماره ۲۰۷۰۶ – ۹۹/۱۰/۶ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۲۰۶۸۲ – ۹۹/۱۰/۶ موضوع تعیین تکلیف نحوه فروش پلاک ۴۱/۲/۱۳۳۱ واقع در ضلع جنوبی پارک دکانان بررسی و اعضاء با تصمیم اتخاذ شده در صورتجلسه مذکور موافقت نمودند.
  6. نامه شماره ۲۰۴۵۷ – ۹۹/۱۰/۶ شهرداری در خصوص صورتجلسه کمیسیون معاملات شماره ۲۰۴۰۶ – ۹۹/۱۰/۲ ( مشتمل بر ۸ ردیف ) بررسی و اعضاء با تصمیمات اتخاذ شده در ردیف های ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۶ و ۷ و ۸ صورتجلسه مذکور موافقت نمودند. ضمناً اظهار نظر در خصوص ردیف ۵ صورتجلسه مذکور به دلیل نیاز به بررسی بیشتر به جلسه بعدی موکول گردید.
  7. نامه شماره ۱۶۷۱۵ – ۹۹/۸/۱۷ شهرداری در خصوص درخواست آقای شجاع حسین زاده مسئول پایگاه خبری بانه نیوز و بانه تی وی در بانه مبنی بر تهیه و تولید ۳۰ انیمیشن مرتبط با شهرداری جهت فرهنگ سازی در بستر فضای مجازی و درخواست مساعدت مالی به مبلغ ۱۵۰میلیون ریال بررسی و اعضاء مشروط به ارجاع کلیه انیمیشن ها به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اخذ تأییدیه از آن اداره و پخش در کانال بانه نیوز و بانه تی وی، برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
  8. نامه شماره ۹۶۳۴/۱/۶۵۲۱- ۹۹/۹/۳۰ فرمانداری(کمیته انطباق مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان) موضوع اعلام نظر در خصوص بندهای ۴ و ۹ از مصوبات صورتجلسه شماره ۳۱ – ۹۹/۹/۲۲ این شورا مطرح و اعضاء با نظر کمیته مذکور موافقت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com