اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

جلسه روز سوم آذر۹۹

نطق ها و مذاکرات:

آقای محمودی رئیس شورا دستورکار جلسه را بررسی نامه های واصله اعلام و از اعضاء خواست نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمایند. در پایان و پس از بررسی و اظهار نظر اعضاء، تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

مصوبات:

 1. نامه شماره ۱۷۵۷۱- ۹۹/۸/۲۸ شهرداری در خصوص اختصاص پارک مسافر جهت تشکیل کلاس های انجمنN.A بررسی و اعضاء با رعایت ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
 2. نامه شماره ۱۷۴۸۸- ۹۹/۸/۲۷ شهرداری در خصوص اعمال ۲۵ درصد تخفیف عوارضات مربوط به ساخت و سازهای قانونی ( به جز جرایم آرای کمیسیون ها) از ابتدای دیماه سال جاری به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه فجر و نیز با عنایت به اهمیت و همدلی مدیریت شهری با شهروندان در شرایط بحرانی کرونا و درک وضعیت مالی و معیشتی شهروندان در وضع موجود بررسی و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.
 3. نامه شماره ۱۷۶۱۵- ۹۹/۸/۲۸ شهرداری در خصوص افزایش حق الجلسه اعضای کمیته انضباتی کار آن شهرداری به ۲میلیون ریال بررسی و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.
 4. نامه شماره ۱۵۹۵۴ – ۹۹/۸/۱ شهرداری در خصوص مجوز ترک تشریفات قرارداد ۱۰هزار متر مربع بتن ریزی به نام شرکت پارس عمران میعاد به شماره ۱۲۰۷۲ – ۹۹/۶/۶ با حفظ شرایط پیمان اولیه، در راستای اجرای باقیمانده تعهدات و ضرورت تکمیل بتن ریزی پروژه محلات گلستان، کمربندی ۲، احمدآباد، بروژه کهنه، بلال حبشی، سپیده و مولوی و بهره برداری از آن در سال جاری مطرح و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
 5. نامه شماره ۱۷۷۴۳ – ۹۹/۸/۲۹ شهرداری در خصوص واگذاری منزل مسکونی آن شهرداری جهت استقرار و اسکان خانواده تیم نقشه برداری نیروی زمینی ارتش مستقر در شهرستان بانه بررسی و اعضاء ضمن لغو مصوبه قبلی( بند ۲ از مصوبات جلسه شماره ۱۲ – ۹۹/۳/۲۶ )، مصوب نمودند که اجاره واحد مذکور از طریق آگهی فراخوان عمومی صورت پذیرید.
 6. نامه شماره ۱۷۲۷۹- ۹۹/۸/۲۵ شهرداری در خصوص پرداخت پاداش و سنوات خدمت و مانده مرخصی آقای خلیل محمدی سیرانبند کارگر رسمی بازنشسته آن شهرداری به مبلغ ۶۴۲/۶۵۶/۰۲۲/۱ ریال بررسی و اعضاء با عنایت به نامه شماره ۴۷۴۳۳/۳۲/۶۵ – ۹۹/۸/۲۴ دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
 7. درخواست آقای ا ا دارای معلولیت جسمی متوسط و از مددجویان تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان بانه مبنی بر مساعدت مالی مطرح و اعضاء با مساعدت مالی نامبرده به مبلغ ۱۰میلیون ریال از محل ماده ۱۷ موافقت نمودند.
 8. نامه شماره ۱۷۳۲۶- ۹۹/۸/۲۵ شهرداری در خصوص قرارداد اجاره ماشین آلات خدمات شهری آن شهرداری با شرکت آلتین گستر مهیار برابر نظریه کارشناسان رسمی دادگستری مطرح و اعضاء برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.
 9. نامه شماره ۱۳۹۴۲- ۹۹/۷/۳ شهرداری در خصوص درخواست آقای جلال معروفی برنده مزایده فروش مغازه شماره ۴ واقع در پاساژ خدری مبنی بر بازپرداخت هزینه کرد نصب انشعاب برق به مبلغ ۰۰۰/۴۷۴/۱۴۱ ریال با ارائه فاکتور و مدارک بررسی و اعضاء با استرداد ۵۰ % مبلغ هزینه کرد ( ۰۰۰/۷۳۷/۷۰ ریال ) به نامبرده با رعایت ضوابط و مقررات قانونی موافقت نمودند.
 10. نامه شماره ۱۷۰۴۹- ۹۹/۸/۲۱ شهرداری در خصوص اجاره محل بانک اقتصاد نوین به مدت ۳ سال با توجه به قیمت مناسب کارشناسی اجاره ماهیانه ۰۰۰/۰۰۰/۱۶۰ ریال بررسی و اعضاء با اجاره ۳ ساله مشروط به قیمت کارشناسی برای هر سال موافقت نمودند.
 11. نامه شماره ۱۳۱۲۱- ۹۹/۷/۲۴ شهرداری در خصوص مجوز ترک تشریفات سرمایه گذاری پروژه احداث رستوران و شربتخانه سنتی توسط آقای کامیار احمدی در مجموعه پارک بابوس مطرح و مصوب گردید که ارزیابی مالی و اقتصادی و تمکین مالی سرمایه گذار را برآورد نموده و در صورت تأیید ایشان در جلسه بعدی کمیسیون عالی سرمایه گذاری شهرداری، بسته سرمایه گذاری ایشان مورد بحث و بررسی قرار گیرد. ضمناً با ترک تشریفات پروژه مذکور موافقت شد.
 12. نامه شماره ۱۵۹۴۶- ۹۹/۸/۱ شهرداری در خصوص آخرین وضعیت پروژه آربابالند و تصمیم گیری در این خصوص بررسی و اعضاء با رفع تصرف سایت و فسخ قرارداد شرکت طرف قرارداد (شرکت سرزمین شادی آربابا) موافقت نمودند.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com