اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

بازدید از پروژه های عمرانی سطح شهر

اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و عمران شهری روز چهارشنبه ۷ مهرماه به مناسبت هفته دفاع مقدس از پروژه های عمرانی سطح شهر بازدید به عمل آوردند.

مصوبات بازدید

-نامه شماره ۱۱۶۱(۹۵/۶/۱۰) باتوجه به درخواست آقای انور لطفی ساکن کوچه کمالی مقرر گردید که شهرداری در اسرع وقت نسبت به چند مالک باقی مانده در مسیر تعریض بلوار جهت توافق دعوت بعمل آورد و بعد از توافق حاصله نسبت به تغییر تیر برقها و اجرای جدول کشی و زیرسازی و آسفالت اقدام نماید.

-باتوجه به درخواست ساکنان واحدهای آپارتمانی مسکونی ۱۱۲واحدی واقع در انتهای بلوار سردشت در خصوص مشکلات عدم تسطیح و انباشت نخاله ساختمانی، واحد عمران شهرداری اقدامات لازم را انجام دهد و  واحد فضای سبز نیز درخصوص ایجاد فضای سبز در محوطه ی این آپارتمان اقدام نماید.

-درخصوص درخواست اهالی محله مسجد نوح مقرر شد در جلسه ۸مهر باحضور کارشناسان عمران و شهرسازی نسبت به تغییر جاده دسترسی و تعیین گذربندی اقدامات لازم را انجام گردد.

-بازدید از پل کوی فرهنگیان که در مرحله ی احداث است انجام شد و مقرر گردید واحد عمران و پیمان و رسیدگی نسبت به گزارش هفته ای پیشرفت فیزیکی و هزینه های مالی باتوجه به امانی بودن پروژه اقدامات لازم را انجام دهند.

-بازدید از روند نقاشی دیوار شهرک صنعتی انجام شد همچنین از پروژه های موزائیک کاری شهرک توحید و جدول گذاری بلوارهای کوی فرهنگیان نیز بازدید بعمل آمد.omranomranomranomran

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com