اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

یکم دی ماه ۱۴۰۰

مذاکرات:

پیرو دعوتنامه شماره ۱۲۵۴ – ۱۴۰۰/۹/۲۹ جلسه شورا آغاز گردید. آقای لطفی رئیس شورا ضمن خیرمقدم به اعضــای محترم شورا، دستورکار جلسه را اعلام کرد که پس از قرائت نامــه ها و بحث و تبادل نظر میان اعضاء، تصمیمات زیر اتخاذ گردید:

مصوبات:

-درخواست آقای م ا کارگر واحد فضای سبز شهرداری بانه مبنی بر کمک مالی ایشان با عنایت به نیاز به عمل جراحی پای چپ و پرداخت هزینه های پزشکی بررسی و اعضاء با مساعدت مالی نامبرده به مبلغ شصت میلیون ریال موافقت نمودند.

-نامه شماره ۲۰۱۵۶ – ۱۴۰۰/۹/۲۷ شهرداری بانه در خصوص واگذاری مغازه های شماره ۱۲۳ و ۱۲۴ و ۲۰۶ و ۲۳۳ و ۲۳۶ مجتمع تجاری آفتاب درخشان و مغازه های شماره ۱۱ و ۲۶ و ۴۱ و ۲۳۳ و ۲۵۴ و ۳۴۰ مجتمع تجاری بهشت به صورت اجاره با قیمت مصوب کارشناسی از طریق آگهی مزایده عمومی به مدت ۲ سال مطرح و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.

-نامه شماره ۱۳۴۳۹ – ۱۴۰۰/۶/۲۵ شهرداری بانه در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار شرکت آرام راه غرب موضوع قرارداد شماره ۱۸۷۸۷-۹۵/۷/۱۹ پروژه پلاک کوبی معابر سطح شهر بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل قطعی شماره ۱۳۱۸۹-۱۴۰۰/۶/۲۲ برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

-نامه شماره ۱۳۴۳۳ – ۱۴۰۰/۶/۲۵ شهرداری بانه در خصوص استرداد سپرده حسن انجام کار شرکت اطلس راه کردستان موضوع قرارداد شماره ۱۲۳۷۶-۹۹/۶/۱۲ پروژه بتن ریزی معابر سطح شهر بررسی و اعضاء با عنایت به صورتجلسه تحویل قطعی شماره ۱۳۱۸۴-۱۴۰۰/۶/۲۲ برابر ضوابط و مقررات قانونی با مورد مذکور موافقت نمودند.

-نامه شماره ۲۰۵۴۶ – ۱۴۰۰/۱۰/۱ شهرداری بانه در خصوص مساعدت مالی آقای ع ع فرزند ع از کارگران واحد خدمات شهری با توجه به ابتلا به سرطان روده بزرگ برابر تأییدیه پزشک متخصص به مبلغ ۱۰۰میلیون ریال بررسی و اعضاء با رعایت ضوابط و مقررات قانونی با مساعدت نامبرده به مبلغ ۱۰۰میلیون ریال موافقت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com