اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بانه

اخبار ، اطلاعیه ها ، مناقصات و مزایدات

و كسانى كه دعوت پروردگارشان را اجابت كرده و نماز را برپا مى‏دارند و كارهايشان به صورت مشورت در ميان آنهاست و از آنچه به آنها روزى داده‏ايم انفاق مى‏كنند، ( سوره شورا آیه 38)

اولین جلسه رسمی شورا در تاریخ ۱۱ فروردین

دستورکار جلسه :
بررسی نامه های واصله
مذاکرات جلسه :
آقای وثوقی رئیس شورا ضمن تبریک سال نو و آرزوی موفقیت و بهروزی برای کلیه همکاران و شهردار محترم ، ابراز امیدواری کرد که در سال جدید با وحدت و همدلی در جهت خدمات رسانی به مردم و پیشرفت و آبادانی شهر بیش از گذشته تلاش نموده و سال جدید سالی پر خیر و برکت و توام با عزت و افتخار و اقتدار همراه با توسعه و آبادانی برای همشهریان عزیز باشد. رئیس شورا در ادامه دستور جلسه را اعلام که پس از اظهارنظر سایر اعضاء تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

مصوبات جلسه :
۱- نامه شماره ۲۳۵۶۹ – ۲۴/۱۲/۹۴ شهرداری در درخواست شماره ۲۲۰۰/۲۱۰۸/۹۰۳۸ – ۲۰/۱۲/۹۴ دادگستری شهرستان بانه مبنی بر مساعدت در تهیه ۳۰ دستگاه دوربین مداربسته به مبلغ هشتصد میلیون ریال بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با پرداخت مبلغ مذکور از محل ماده ۱۷ موافقت نمودند.
۲- نامه شماره ۲۳۵۸۷ – ۲۴/۱۲/۹۴ شهرداری در خصوص متمم قرارداد شماره ۵۴۷۰ – ۲۱/۳/۹۴ به نام آقای اسماعیل کریمی به مبلغ ششصد میلیون ریال با همان شرایط و مبلغ قرارداد با عنایت به ضرورت بکارگیری و اجاره بیل مکانیکی جهت پروژه های عمرانی و آماده سازی معابر بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.
۳- نامه شماره ۲۳۵۴۸ – ۲۴/۱۲/۹۴ شهرداری در خصوص معافیت آقای حسن زاهدی از پرداخت پذیره به مبلغ ۱۲۸میلیون ریال بررسی و اعضاء با عنایت به وضعیت نامناسب مالی با معافیت نامبرده از پرداخت مبلغ مذکور موافقت نمودند.
۴- نامه شماره ۲۳۶۷۰ – ۲۵/۱۲/۹۴ شهرداری در خصوص استرداد مبلغ شصت میلیون ریال به آقای محمود امین زاده اضافه پرداختی به حساب آن شهرداری بابت عوارض و جریمه کمیسیون ماده صد بررسی و اعضاء برابر ضوابط و مقررات مالی با مورد مذکور موافقت نمودند.
۵- ردیف هایی از کمیسیون معاملات شماره ۲۲۴۰۶ – ۶/۱۲/۹۴ مطرح در جلسه مورخه ۱۸/۱۲/۹۴ که نیازمند بررسی بیشتر بودند مجدداً مطرح و به شرح زیر اعلام نظر گردید:
الف- با ردیف های ۳ و ۱۷ و ۲۱ و ۲۲ و ۲۹ و ۳۳ موافقت گردید.
ب- با ردیف های ۲۰ (علی عزیزپور) و ۳۱ (عبدالرحمن باپیری) در صورت رعایت ضوابط طرح مصوب موافقت گردید.
۶- نامه شماره ۲۱۹ – ۸/۱/۹۴ شهرداری در خصوص اجاره مغازه های شماره ۱۶ و ۱۷ و ۱۸ پاساژ خدری زاده از طریق آگهی مزایده عمومی به مدت ۲ سال بررسی و اعضاء با مورد مذکور موافقت نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با شورای اسلامی شهر بانه

نشانی : بانه – خیابان امام ؛ ساختمان شورای اسلامی شهر بانه– تلفن ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۶ تلفاکس ۰۸۷۳۴۲۵۷۳۲۵ کدپستی ۶۶۹۱۹۱۷۸۵۶
www.shorabaneh.ir
info@shorabaneh.ir
shorabaneh@yahoo.com